شهرزادکمالزاده: بازیگری یعنی شاید امروز باشی و فردا فراموش شوی

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، شهرزاد کمالزاده پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول کار خاصی در عرصه بازیگری نیستم، هم اکنون یک کتاب صوتی را براساس رمانی برای رده سنی نوجوان آماده می‌کنیم و من در آن راوی هستم.

وی در همین رابطه ادامه داد: البته به مناسبت ماه محرم به عنوان راوی بخش بانوان با برنامه تلویزیونی «دور گردون» حضور داشتم که همچنان پخش آن ادامه دارد.

کمالزاده درباره کم کار شدن خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: واقعیت امر نمی‌توان به طور قطعی گفت اما احساس می‌کنم نسبت به دو سال گذشته تولیدات کمتر شده و به همین دلیل هم طبیعتا پیشنهادات برای بازیگری هم کم می‌شود. از سویی در میان پیشنهادات کار ویژه‌ای نبوده تا مرا برای بازی ترغیب کند.

بازیگر سریال «گاندو» در همین رابطه ادامه داد: به هر صورت وقتی به عنوان بازیگر سنت بالا رفته و کمی تجربه کسب می‌کنید، دوست دارید تا آثار بهتری را به مخاطب ارائه کنید، طبیعتا هیچکس دوست ندارد که بیکار باشد اما وسواس من برای انتخاب نقش بیشتر شده و دوست دارم گزیده کار باشم.

کمالزاده درباره حضورش در سینما اظهار کرد: از نظر من سینما مسیر خوبی را پیش می رود، آثار آن را دنبال می‌کنم و چند فیلمی که دیدم برایم بسیار جذاب بوده‌اند، به امید خدا اگر کار خوبی در سینما هم پیشنهاد شود قبول خواهم کرد.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره جایگاه بازیگر تاکید کرد: من در تمامی این سالها به این رسیده ام که نمی‌توان برای بازیگر جایگاه محکم و ثابتی در نظر گرفت زیرا ممکن است یک روز در اوج باشد و یک کاملا فراموش شود، هیچ جایگاه و شهرتی قطعی و همیشگی نیست.

کمالزاده در همین رابطه افزود: بازیگری یعنی شاید امروز باشی و فردا فراموش شوی، خوشحالم که همواره لطف مردم شامل حال من بوده و کارهایم را دوست داشته و به من محبت دارند، اما معتقدم که اگر بازیگر پویایی و به روز بودن را فراموش کند، احتمال فراموشی خودش هم بالا می رود.

بازیگر سریال تلویزیونی «محکومین» در همین راستا اضافه کرد: من به عنوان بازیگر مسیری را طی کرده‌ام، نمی توانم به قطع بگویم که مسیرم درست بوده زیرا هرکسی در مسیرش اشتباهاتی انجام خواهد داد، من هم از این قاعده مستثنا نیستم، نمی‌توانم خودم را صد در صد آدم موفقی بدانم و به همین دلیل همیشه برای موفقیت در مسیرم تلاش می کنم.

کمالزاده پویایی را عامل موفقیت یک بازیگر دانست و اضافه کرد: بازیگر نباید در مسیر راکد بماند، باید هر روز خودش را به روز کند، مطالعه، تمرین، فیلم دیدن و شناسایی نیاز روز جامعه عواملی است که کمک می کند بازیگر موفقیتی مستمر داشته باشد.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضور احتمالی خود در فصل جدید گاندو خاطرنشان کرد: هنوز هیچ صحبتی برای حضورم در گاندو نشده است، البته فکر هم نمی‌کنم که در این سریال حضور داشته باشم زیرا کار شخصیتی که بازی می کردم در همان فصل پیش به اتمام رسید.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

وعده عجیب خیابانی در صورت برد ایران برابر آمریکا

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، جواد خیابانی که قرار است دیدار حساس ایران مقابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.