«محمد کاسبی» جراحی قلب می‌شود/راننده خوش‌رکاب حالش خوب است

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، یلدا کاسبی دختر محمد کاسبی درباره آخرین وضعیت جسمانی «محمد کاسبی» بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: از ابتدای دی ماه پدرم در بخش آی سی یو بیمارستان عرفان بستری بود و معالجات روی وی انجام می‌شد، طی این مدت پزشکان تمام تلاش خود برای ایجاد در وضعیت قلبی پدر را انجام دادند. 

وی در همین رابطه ادامه داد: خوشبختانه به غیر از مشکلات جسمانی ناشی از بیماری قلبی پدر از لحاظ سطح هوشیاری شرایط خوبی دارد و به راحتی با تمامی اعضای بیمارستان و خانواده ارتباط برقرار می کند. همچنین افراد زیادی به ملاقات وی آمده اند و پدر با آنها به راحتی مکالمه کرده است.

وی درباره دلیل انتقال پدر خود به بیمارستان قلب شهید رجایی اضافه کرد: دیروز و در ادامه مسیر معالجات پدر از بیمارستان عرفان به بیمارستان قلب شهید رجایی منتقل شد. وی در حال حاضر در بخش بستری است. 

دختر محمد کاسبی با اشاره به عمل قلب پیش رو برای محمد کاسبی خاطرنشان کرد: بنا به تشخیص پزشکان پدر باید تحت عمل جراحی قلب قرار گیرد، به همین دلیل این انتقال صورت گرفته و ما منتظریم تا پزشکان معالج برای انتخاب نوع عمل جراحی و ادامه روند درمان تصمیم نهایی را بگیرند.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

شرکت‌کنندگان «عصر جدید» و «خنداننده شو» برای اجراهای خارج از این برنامه‌ها، چه‌قدر می‌گیرند؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، دستمزد ابوطالب حسینی، سعید فتحی‌روشن، علی فــریــادی، امــیــرحــســیــن قــیــاســی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 3 =