لطفی: همکاران عزیز با انتشار عکس از وضعیت بد هنرمندان آبروی آنها را نبرید!

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، غلامحسین لطفی پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: این روز‌ها در شهر قزوین بوده و مشغول هیچ کاری نیستم، به طور کلی حال روحی خوبی ندارم، اما اگر اثری خوب به من پیشنهاد شود طبیعتا به حضور در آن فکر می‌کنم.  

وی درباره تصاویر منتشر شده «فرامرز صدیقی» در فضای مجازی اضافه کرد: انتظار دارید که یک مرد هفتاد و چند ساله چه وضعی داشته باشد؟، خدا را شکر که وی کاملا سلامت است و اگر هم چهره تکیده پیدا کرده به واسطه بالا رفتن سن وی است.  

بازیگر سریال «سه در چهار» در همین راستا ادامه داد: صدیقی از جمله بازیگران صاحب سبک سینمای ایران است، به نظر من در ابتدا انتشار عکس وی کار درستی نبود، چرا اگر می‌خواهیم به کسی کمک کنیم نباید وی را بی آبرو کنیم. به نظر من اگر دوستان می‌خواهند به بازیگران پیشکسوت کمک کنند نیازی به این سر و صدا‌ها نیست.

وی با توصیف مشکلات زیاد بازیگران پیشکسوت اذعان کرد: من نمی‌فهمم چرا باید یک عکس باعث شود تا ما به بازیگران قدیمی فکر کنیم، آیا همین الان نمی‌دانیم که چه تعداد بازیگر بزرگ خانه نشین هستند، خب تا وضع آن‌ها وخیم نشده به سراغشان برویم. البته این حرف مرا با صدقه دادن اشتباه نگیرید، این بازیگران اعتبار دارند و سال‌ها در دل مردم بوده اند، مطمئن باشید که آن‌ها بیشتر از حمایت مالی به احترام نیاز دارند.  

این بازیگر پیشکسوت سینما در همین رابطه ادامه داد: به نظر من برخی اقدامات به جای کمک کردن به بازیگران بیشتر ضربه زننده است، من یک لیست بلند از بازیگران خوب و بیکار دارم، هرکسی که می‌خواهد از آن‌ها حمایت کند با من تماس بگیرد، روی صحبتم با مسئولین فرهنگی و تهیه کنندگان سینما است، به نظرم اهالی سینما به جای شلوغ کاری و حمایت الکی به آن‌ها کار پیشنهاد بدهند.

وی در همین راستا افزود: راحت می‌گویم دوستانی که ادای حمایت را در می‌آورند زیاد به فکر هنرمندان نیستند، اگر نمی‌خواهید به بازیگران پیشکسوت کار بدهید برای آن‌ها حاشیه نسازید.

بازیگر فیلم «خفه گی» وضعیت زندگی پیشکسوتان بازیگری را بد خواند و افزود: من نمی‌فهمم که چرا در آثار سینمایی و تلویزیونی ما جایی برای نقش‌های میانسال و پیشکسوت باز نمی‌کنند، مگر یک خانواده از پدربزرگ، مادربزرگ، پدر، مادر و بچه‌های تشکیل نشده است؟ چرا به جز نسل جوان یک خانواده همه حکم سایه را دارند؟.

لطفی در همین رابطه خاطرنشان کرد: در مورد حمایت پیشکسوتان صحبت واضح است، همه می‌دانند راه چیست، اما انگار خودشان را به راه دیگری زده اند، مطمئنم دوستان فرهنگی و تولیدکنندگان به راحتی می‌توانند هنرمندان قدیمی را در آثارشان جا دهند، اما اینکه چرا اینکار را نمی‌کنند جای سوال دارد، اما فقط این را بگویم که اگر نمی‌خواهند به فکر حمایت درست از هنرمندان پیشکسوت باشند نمک روی زخممان نپاشند.  

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

سرنوشت عجیب چند بازیگر سریال مختارنامه

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سریال مختارنامه در سالیان اخیر بارها و بارها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.