رضا فیاضی: ۵۰ درصد ریه‌هایم درگیر شده بود/شهین تسلیمی هم کرونا گرفت

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، رضا فیاضی درباره آخرین وضعیت جسمانی خود پس از ابتلا به کرونا گفت: خدا را شکر چند روزی است که از بیمارستان مرخص شدم و حالم در حال حاضر بسیار خوب است و مشکل خاصی ندارم فقط باید تا آخر هفته در خانه بمانم تا دوران قرنطینه‌ام کامل شود.

وی در همین راستا ابراز کرد: بیش از ۲۰ روز است که از تست اولیه کرونای من می‌گذارد بنابراین تا پایان این هفته دوره قرنطینه من تمام می‌شود و می‌توانم به ادامه بازی خود در سریال «خانه پرتقالی‌ها» برسم.

فیاضی با اشاره به اینکه در سریال «خانه پرتقالی‌ها» دیگر همکاران وی نیز به کرونا مبتلا شده‌اند ابراز کرد: خیلی از عوامل سریال «خانه پرتقالی‌ها» خبر ندارم، اما می‌دانم که شهین تسلیمی و چند نفر دیگر از عوامل تولید این سریال به کرونا مبتلا شده‌اند، اما به شکل خفیف که همین موضوع چند روزی ضبط مجموعه «خانه پرتقالی‌ها» را متوقف کرده بود، اما اخیر دوباره ضبط این مجموعه شروع شده و بخش‌هایی که مربوط به بازی من نیست درحال ساخت تا پس از دوران قرنطینه من هم به گروه ملحق شوم و کار را جلو ببریم.

بازیگر مجموعه خاطره‌انگیز «زی زی گولو» با اشاره به اینکه درصد زیادی از ریه‌های وی درگیر شده بود خاطرنشان کرد: من در مدت چند روزی که بیمارستان بودم دکتر اجازه نداد تا متوجه شوم که چند درصد از ریه هایم درگیر شده، اما پس از اینکه مرخص شدم همسرم به من گفت که ریه‌هایم حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد درگیر شده بوده است که خدا را شکر در حال حاضر درمانم انجام شده و مشکلی ندارم.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

شرکت‌کنندگان «عصر جدید» و «خنداننده شو» برای اجراهای خارج از این برنامه‌ها، چه‌قدر می‌گیرند؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، دستمزد ابوطالب حسینی، سعید فتحی‌روشن، علی فــریــادی، امــیــرحــســیــن قــیــاســی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفده =