پرویز فلاحی‌پور: از ورود افراد نابازیگر در سریال‌ها جلوگیری شود

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، پرویز فلاحی پور پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها همزمان در دو مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش می‌پردازم یکی از این دو مجموعه «شب بیدار» نام دارد که تهیه‌کنندگی آن بر عهده علی مهام است.

وی پیرامون نقش خود در این مجموعه تلویزیونی ابراز کرد: در مجموعه تلویزیونی «شب بیدار» در قالب زندگی مردی به ایفای نقش پرداخته‌ام که چندین سال از زندگی خود را در جبهه گزرانده و و در آنجا فرمانده جنگ بوده است و حالا پس از سال‌ها به زندگی خود برگشته است اما بعد از بازگشت یکی از دوستانش که اتفاقا برادر همسرش فوت می‌کند و این مرد فرزند دوستش را به فرزندی قبول می‌کند.

بازیگر سریال شهرزار در همین راستا بیان کرد: از دوست وی یک کارخانه به جای مانده که ۵۰ درصد این کارخانه متعلق به فرزند دوستش است که او را به فرزندی قبول کرده و ۵۰ درصد دیگر متعلق به کسی است که شریک دوستش بوده است و شخصیت اصلی داستان که من آن را ایفا می‌کنم متوجه می‌شود شریک دوستش در این کارخانه خلاف‌هایی انجام می‌دهد که در پی آن تصمیم می‌گیرد که جلوی خلاف‌ها را بگیرد و  داستان این سریال رقم می‌خورد.

فلاحی پور به پیام اصلی سریال «شب بیدار» اشاره و ابراز کرد: ژانر سریال تلویزیونی «شب بیدار» دفاع مقدس نیست بلکه اجتماعی است و من فکر می‌کنم نویسنده آن قصد داشته با نوشتن این فیلمنامه بگوید افرادی که در جبهه و جنگ حضور داشتند بعد از فداکاری‌هایی که در میدان جنگ انجام دادند با بازگشت به زندگی عادی سعی می‌کنند همان اهداف را در زندگی خود به شکل دیگری دنبال کنند و به دیگران کمک کنند.

این بازیگر تلویزیون پیرامون دلیل حضور خود در این مجموعه تلویزیونی ابراز کرد: من فکر می‌کنم قصه مجموعه تلویزیونی «شب بیدار» قصه بدی نیست و احتمال می‌دهم بعد از ساخت اگر در شبکه خوب و زمان خوبی پخش شود مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد.

فلاحی‌پور پیرامون اینکه واکسن کرونا را دریافت کرده است یا خیر، بیان کرد: من دو دز واکسن کرونا را دریافت کردم و هم‌اکنون در دو مجموعه‌ای که به ایفای نقش می‌پردازم تمام پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود، اما به طور کلی امیدوارم کرونا هرچه زودتر دست از سر مردم جهان بردارد.

وی در پایان ضمن تبریک به ریاست جدید صدا و سیما خاطرنشان کرد: در مورد رئیس جدید صدا و سیما باید بگویم طبق شنیده‌هایم متوجه شدم که پیمان جبلی فردی بسیار متخصص و کاربلد است و از صفر کار خود را شروع کرده و ابتدا خبرنگار تلویزیون بوده است، این‌ها حُسن‌هایی هستند که این فرد در خود دارد و من ضمن آرزوی موفقیت برای وی تنها درخواست دارم به روابط منفی در تلویزیون سر و سامان داده شود چرا که در برخی مواقع انتخاب بازیگران بر اساس تجربه حرفه‌ای و توانایی آنان صورت می‌گیرد که از نظر اخلاقی اتفاق خوبی است، اما در برخی موارد دیگر شاهدیم که برخی بازیگران هستند که هیچ تجربه‌ای در حوزه بازیگری ندارند، اما توسط برخی افراد به مجموعه‌ها تحمیل می‌شوند که امیدوارم ریاست جدید صدا و سیما با نظارت بیشتر به این روابط منفی پایان ببخشد.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

شرکت‌کنندگان «عصر جدید» و «خنداننده شو» برای اجراهای خارج از این برنامه‌ها، چه‌قدر می‌گیرند؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، دستمزد ابوطالب حسینی، سعید فتحی‌روشن، علی فــریــادی، امــیــرحــســیــن قــیــاســی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =