محمد فیلی: ژانر سریال «پایتخت» را دوست نداشتم

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، محمد فیلی، بازیگر سریال «مختارنامه» با اشاره به این‌که بازی در نقش‌های جدی یا کمدی برایش فرقی ندارد، تاکید کرد با این‌حال از ژانر کارهایی چون سریال پایتخت خوشش نمی‌آید.

محمد فیلی که در سریال‌های «مختارنامه»، «روزی روزگای»، «تفنگ سرپر»، «پشت کوه‌های بلند»، «جلال‌الدین»، «دولت مخفی»، «هشت و نیم دقیقه»، «گسل»، «بانوی عمارت»، «دنگ و فنگ روزگار» و «چاردیواری»، ایفای نقش داشته است، در پاسخ به این پرسش که کاراکترهای جدی را ترجیح می‌دهد یا طنز را گفت: «برایم فرق نمی‌کند؛ اگر سریال، قصه درستی داشته باشد و درست اجرا شود، قطعا جذاب خواهد شد.»

او در عین حال یادآور شد: «البته کمدی با لودگی فرق می‌کند. نباید برای خنداندن مخاطب به هر کاری دست زد. طنز ریشه در فرهنگ ما دارد و اصولا مردم طنازی داریم که طنز زیبا و خاص خودشان را دارند.»

این بازیگر که در سریال «چاردیواری»، ساخته سیروس مقدم ، نقش کاراکتری به نام حسن‌زاده را عهده‌دار بود که دخترش به مشکلی ناخواسته برخورد کرده و درگیر ماجراهایی می‌شود، این سریال را دارای قصه‌ای تازه و جذاب دانست و گفت: «وقتی قصه تازه و جذاب باشد و سریال هم خوش فرم، مردم دوست دارند تماشایش کنند.»

او دلیل ادامه پیدا نکردن همکاری‌اش با سیروس مقدم، کارگردان «چاردیواری» را این‌گونه عنوان کرد: «آقای مقدم در سریال «روزی روزگاری» دستیار کارگردان و برنامه‌ریز بودند و آشنایی قبلی با هم داشتیم. بعد از «چاردیواری» هم قسمت نشد با هم کار کنیم. پیشنهاد همکاری ندادند. البته خودم هم ژانر سریال «پایتخت» را هیچ وقت دوست نداشتم.»

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

سرنوشت عجیب چند بازیگر سریال مختارنامه

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سریال مختارنامه در سالیان اخیر بارها و بارها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.