شهرزاد کمالزاده:با شیوع کرونا پیشنهادات بسیار کم شده است

به گزارش کافه ستاره، شهرزاد کمالزاده بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: متاسفانه امسال هنوز سر پروژه خاصی نیستم، قرار بود فروردین ماه در یک پروژه به ایفای نقش بپردازم که به دلیل شیوع کرونا، پروژه متوقف شد.

وی درباره دلیل کم کاری خود در سال اخیر اضافه کرد: به طبع به دلیل شیوع بیماری کرونا پیشنهادات بسیار کم شده است، البته چند پیشنهاد بازی داشتم که در نهایت به توافق نرسیدیم، واقعیت امر تصمیم گرفتم مدتی کار نکنم، سعی دارم تا انتخاب‌های با وسواس بالایی داشته باشم زیرا دوست دارم در کاری بازی کنم تا علاوه بر اینکه برای روحیه‌ام خوب باشد، خود اثر نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.

بازیگر سریال «بوی باران» درباره احتمال فراموش شدن یک بازیگر در اثر کم کاری تاکید کرد: من اعتقاد دارم که اگر بازیگری با کم کاری از یاد برود همان بهتر که این اتفاق برایش افتاده و از خاطره مخاطبان پاک شود، من نزدیک به دو دهه بازیگری را تجربه کرده‌ام و حال اگر قرار است این بیست سال با چند سال کار نکردن رخ دهد یعنی کاری که انجام داده‌ام ارزشی نداشته که به راحتی از خاطر مخاطب پاک می‌شوم.

وی در همین رابطه ادامه داد: حال اگر برخی بازیگران خوب ما سالها کم کار شده و یا از خاطر می‌روند کمی داستانش متفاوت است، این اتفاق را باید از دست اندرکاران اصلی سینما پرسید، من تنها یک بازیگرم و شاید اگر مدتی کار نکنم فراموش شوم اما اینکه چرا یک بازیگر خوب هم گاها فراموش می‌شود را باید از مسئولین سینمایی پرسید.

این بازیگر تلویزیون با اشاره به بی توجهی به پیشکسوتان اذعان کرد: بسیاری از بازیگران فقید ما در روزهای پایانی زندگی خودشان در شرایط بدی بودند و مدتها هم بیکار بودند اما کسی از آنها خبری نمی گرفت، اما متاسفانه به محض فوتشان تمام صفحات مجازی مملو از عکس آنها می شد.

وی در همین راستا افزود: البته طی سالهای گذشته علاقه به جوانگرایی وجود داشته و بسیاری سعی می کنند تا چهره های جدید به سینما معرفی کنند، شاید یکی از دلایل کم کاری پیشکسوتان همین باشد، در هر صورت بی توجهی به بازیگران پیشکسوت باید سریعتر حل شود تا قبل از اینکه بازیگری فوت کند بتوانیم کمی در زندگی کنار وی باشیم.

کمالزاده درباره احتمال موفقیت در بازگشایی سینماها پس از شیوع کرونا خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و بالا رفتن تعداد مبتلایان در هفته اخیر از نظر من بازگشایی سینماها کاملا اشتباه بوده و به هیچ عنوان اتفاق خوبی نیست، شاید در حال حاضر سینما تحت فشار قرار گرفته اما از نظر من همچنان باید توصیه های بهداشتی را جدی گرفت و نکات ایمنی را رعایت کرد، شاید بعد از بازگشایی سینماها تعدادی مخاطب هم در سالن حاضر شوند اما بعید می دانم که به این زودی ها سینما به وضعیت قبلی خود بازگردد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

وعده عجیب خیابانی در صورت برد ایران برابر آمریکا

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، جواد خیابانی که قرار است دیدار حساس ایران مقابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.