سمیرا حسن پور: نمی‌خواهم درگیر تکرار شوم/همیشه به دنبال محک زدن خودم هستم

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سمیرا حسن پور پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «نمور» گفت: در ابتدا که این کار به من پیشنهاد شد فیلمنامه را خواندم و نقشی که به من پیشنهاد شده بود را بسیار دوست داشتم. تفاوت این کاراکتر با کارهایی که پیشتر بازی کرده بودم باعث شد که با اشتیاق به این پروژه بپیوندم. 

حسن پور در همین راستا ادامه داد: شخصا بازیگری هستم که دوست ندارم به تکرار بیفتم، دوست دارم اگر در نقش یا کاراکتری ظاهر می‌شوم با دیگر کارهایم فاصله داشته باشد، به طور کلی انتظارم از یک نقش چالش و سختی فراوان است زیرا همواره به دنبال محک زدن خودم در شرایط تازه هستم.

سعی می‌کنم در هر کاری حضور نداشته باشم

بازیگر فیلم سینمایی «نمور» بازی در نقش‌های مثبت و منفی را جذاب خواند و اضافه کرد: به نظر من برای اینکه بتوانیم در عرصه بازیگری روال درستی را طی کنیم و همیشه برای مخاطب حرف تازه‌ای داشته باشیم این است که در هر کاری حضور نداشته باشیم و مخاطب همواره ما را در کاراکترهایی کاملا متفاوت ببیند و به نوعی برای مخاطب تکراری نشویم. 

حسن پور درباره همکاری «داوود بیدل» کارگردان فیلم «نمور» تاکید کرد: داوود بیدل از جمله کارگردانانی است که کار گروهی برایش اهمیت فراوانی دارد، به طور کلی «نمور» اثری گروهی بود و به دلیل اینکه از پیش با اکثریت این گروه از جمله بازیگران و عوامل پشت صحنه همکاری داشتم این اثر برایم لذتبخش بود و آن را پذیرفتم. 

این بازیگر سینما درباره تاثیر سیمرغ در کارنامه کاری یک بازیگر اضافه کرد: من واقعیت امر در هنگام پذیرش یک نقش به سیمرغ فکر نمی‌کنم، گرفتن جایزه به سلیقه هیات داوران یک جشنواره مرتبط است، اینکه فیلم تا چه حد خوب در آمده باشد بسیار مهم است، زیرا ممکن است نقش را خوب بازی کرده باشی اما فیلم خوب نباشد و در همان ابتدا بازی بازیگران آن هم به چشم نیاید. 

حسن پور: «نمور» در گیشه موفق خواهد شد

حسن پور در همین رابطه ادامه داد: به شخصه در ابتدای حضورم در یک پروژه به نقش و تاثیری که در درام دارد فکر می‌کنم، هیچوقت به فکر این نبوده و نیستم که یک نقش جایزه بگیر باشد.

حسن پور درباره احتمال موفقیت فیلم سینمایی «نمور» در گیشه سینماها اضافه کرد: به نظر من نمور می‌تواند در گیشه موفق باشد زیرا یک قصه اجتماعی خوب را بیان می‌کند و از سویی این روایت اجتماعی همراه با یک اتفاق و درام عاشقانه پیش می رود، همین عاملی است که حدس می‌زنم از نمور فیلمی موفق در گیشه بسازد. 

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

کوروش تهامی: عمرم را پای بازیگری گذاشتم/امیدوارم سینما به مدار اصلی خود بازگردد

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، کوروش تهامی با اشاره به فرارسیدن روز ملی سینما گفت: شخصا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.