دوئل نوروزی مجریان در لحظه سال نو

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، چند سالی است که شبکه های مختلف تلویزیون ساعاتی قبل از تحویل سال نو برنامه های زنده تدارک می بینند و از چهره های شناخته شده برای حضور در این برنامه ها دعوت می کنند. امسال نیز همانند سالهای قبل شبکه های سیما زمان تحویل سال ۱۴۰۱ ویژه برنامه هایی را با اجرای مجریان شناخته شده تدارک دیده اند.

♦️شبکه یک| علی ضیا

دو هفته پیش علی ضیا پس از مدت ها در تلویزیون دیده شد. او مهمان برنامه خندوانه بود و همان جا از بازگشت خود به آنتن خبر داد و گفت از ۲۲ اسفند تا زمان تحویل سال ۱۴۰۱ با ویژه برنامه فرمول یک این برنامه را اجرا خواهد کرد.

چند روز پیش هم خبری تازه درباره این برنامه منتشر شد که حاوی معرفی هیات انتخاب فرمول یک است که تصمیم دارند چهره مردمی سال را معرفی کنند.

♦️شبکه دو| داریوش فرضیایی و مژده لواسانی

داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ ویژه برنامه شبکه دو را اجرا خواهد کرد. فرضیایی نوروز ۹۶ چنین تجربه ای از سر گذراند.

البته پژمان بازغی هم کنار او بود و همین به رونق بیشتر برنامه کمک کرد.

حالا هم به نظر میرسد شبکه دو مجری دیگری کنار فرضیایی قرار دهد. بر اساس شواهد، شانس مژده لواسانی برای انتخاب به عنوان دیگر مجری ویژه برنامه سال تحویل شبکه دو بالاست.

♦️شبکه سه| احسان علیخانی

چند روز پیش قائم مقام شبکه سه از پخش عصر جدید در آستانه سال نو خبر داد. با این حال خبرهایی به گوش می رسد که همین برنامه، در لحظه سال نو هم روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. چنین اتفاقی با توجه به تجربه سال های پیش محتمل اســت. خاصه آنکه علیخانی از جمله مجریان موفق سال های اخیر محسوب می شود و شبکه سه به راحتی از کنارش نمی گذرد. در این مدت نام باربد بابایی (مجری زوجی نو) و رضا رشیدپور (مجری سیم آخر) هم شنیده می شد که باحضور علیخانی شانس آن ها کمرنگ شده است.

♦️شبکه چهار| شاید فرزاد حسنی

مدیریت جدید تلویزیون بارها از فراهم کردن زمینه بازگشت همه چهره ها خبر داده است. پیرو همین، صدای فرزاد حسنی پس از سالها در رادیو شنیده شد. حالا پیشنهاد هفت صبح این اســت که این مجری ویژه برنامه شبکه چهار را اجرا کند.

♦️شبکه پنج |مصطفی امامی

در سالهای اخیر، شبکه پنج تصمیم گرفت ویژه برنامه های نوروز خود را به خوانندگان مطرحی چون محمد علیزاده و رضا صادقی بسپارد. بر اساس شنیده ها این شبکه در نوروز ۱۴۰۱ تغییر رویه خواهـد داد و مصطفی امامی ویژه برنامه سال نو را اجرا می کند. /هفت صبح

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

شرکت‌کنندگان «عصر جدید» و «خنداننده شو» برای اجراهای خارج از این برنامه‌ها، چه‌قدر می‌گیرند؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، دستمزد ابوطالب حسینی، سعید فتحی‌روشن، علی فــریــادی، امــیــرحــســیــن قــیــاســی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =