مرجانه گلچین: غم از دست دادن مادر نابودم کرد

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، مرجانه گلچین درباره فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «آنتن» به کارگردانی سید ابراهیم عامریان هستم، اثری که نزدیک به یک ماه و نیم است که فیلمبرداری خود را آغاز کرده و برای پخش طی سال آینده آماده می شود.  در این اثر نقشی کمدی و متفاوت را بازی می کنم که رگه هایی تازه از بازیگری من در آن وجود دارد.

همزمان با همین سریال سه پیشنهاد خوب تلویزیونی داشتم که حتی یکی از آنها به قرارداد رسیده منتهی به دلایلی کلید خوردن فیلمبرداری آن به تعویق افتاده است، طبیعتا همزمان یا بعد از سریال «آنتن» به آن مجموعه وصل خواهم شد.

دلیل دوری از سینما

طی سالهای گذشته پیشنهادات سینمایی متفاوتی داشته ام منتها پیشنهادات تلویزیونی به حدی جذاب بوده که اکثرا کار برای رسانه ملی را قبول کرده ام، طبیعتا در وجه اول فیلمنامه و کارگردان این آثار تلویزیونی باعث شده اند تا راغب باشم فعلا در تلویزیون فعالیت داشته باشم.

فعالیت سینمایی من کم نبوده است، سالها در آثار متفاوتی بازی کردم اما بعد از این همه کار ترجیح می دهم با یک نقش جدی و تاثیرگذار به سینما برگردم، اگر قرار باشد نقش های کوتاه و بی اهمیت را بازی کنم دوست دارم همچنان در تلویزیون بمانم، من همیشه منتظر سینما خواهم ماند زیرا کار در این مدیوم بسیار جذاب است اما با هر نقشی هم حاضر به بازگشت به آن نیستم.

مافیای انتخاب بازیگران سینما سالهاست حضور داشته و افرادی در این میان هستند که همواره به قول معروف نان به هم قرض می‌دهند، در حال حاضر می‌بینیم که بسیاری از بازیگران سلبریتی سینما تئاتر را هم در دست گرفته‌اند و به صورت گروهی از آثار سینمایی راهی تئاترهایی با سرمایه تولید بالا می‌شوند.

سال بی نهایت بدی را پشت سر گذاشتم

سال بی نهایت بدی را پشت سر گذاشتم، همانطور که همه می دانید مادرم را طی امسال از دست دادم، تا پیش از فوت وی درگیر بیماری او و خودم بودم و بعد از آن هم که ناراحتی و غم از دست دادن وی نابودم کرد.

از سویی غم و مشکلات شخصی داشتم و از سویی کرونا همچنان تعداد زیادی از عزیزان و هموطنان ما را می گرفت، امسال شاهد بودیم که تعداد زیادی از هنرمندان هم به دلیل کرونا از بین ما رفتند، به همین خاطر می گویم که سال بدی برای من و همه ما بود.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

سرنوشت عجیب چند بازیگر سریال مختارنامه

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سریال مختارنامه در سالیان اخیر بارها و بارها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.