تصمیم تازه احسان علیخانی؛ می‌خنداند، نمی‌گریاند!

 به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، هفته گذشته بود که رسانه ها از احسان علیخانی و گروه سازنده «عصر جدید» به عنوان سازندگان برنامه «جوکر» نام بردند اما نام او تنها به عنوان مشاور پروژه «جوکر» در تیتراژ قرار گرفت و خود او هم نقشش را در حد حضور در کنار گروه سازنده و کمک به آنها اعلام کرده بود. حال با گذشت دو هفته از پخش «جوکر» و رکوردشکنی برنامه با تغییر تیتراژ، حضور احسان علیخانی به عنوان سازنده آن رسما اعلام شده.

تصمیم تازه احسان علیخانی؛ می‌خنداند، نمی‌گریاند!

مائده کاشیان در روزنامه خراسان نوشت: مدتی پیش احسان علیخانی در اینستاگرامش نوشت: «تلاش رفقای من در تابستان شد «جوکر»، من هم کنارشون بودم و هستم.» علاوه بر اشاره علیخانی به حضورش در این پروژه، نام گروه سازنده «جوکر» که همه از همکاران او بودند نیز احتمال حضور علیخانی به عنوان یکی از سازندگان مسابقه را قوت می‌بخشید. در تیتراژ قسمت اول «جوکر» از این مجری به عنوان «مشاور پروژه» نام برده شد، اما سِمت او ناگهان در تیتراژ قسمت دوم به «مدیر پروژه و مدیر هنری» تغییر کرد.

تصمیم تازه احسان علیخانی؛ می‌خنداند، نمی‌گریاند!

احسان علیخانی پیش از «عصر جدید» با برنامه قدیمی «ماه عسل» شناخته می‌شد. سوژه‌‌های تلخ و غم‌انگیزی که این برنامه به آن‌ها می‌پرداخت و اتفاقات ناراحت‌ کننده‌ای که در برنامه رخ می‌داد و اشک مخاطبان را در می‌آورد، باعث شده بود علیخانی و برنامه‌اش مخالفانی داشته باشند و سوژه شوخی‌های کاربران و مخاطبان باشند اما مسابقه مفرح و سرگرم ‌کننده «عصر جدید» اوضاع را تغییر داد و علیخانی نیز تلاش کرد مخاطبان کمتر شاهد لحظات تلخ و ماه عسلی در برنامه باشند.

اکنون «جوکر» که بر پایه خندیدن و خنداندن مخاطب بنا شده و درست نقطه مقابل «ماه عسل» است، پس از «عصر جدید» بار دیگر نتیجه را به نفع علیخانی تمام خواهد کرد. هر چند که «جوکر» حاصل کار یک «گروه» است و نمی‌توان صفر تا صد آن را متعلق به احسان علیخانی دانست اما مخاطبان او را می‌شناسند و بی‌شک مسابقه در تغییر ذهنیت سابق مردم به او تاثیرگذار خواهد بود.

تصمیم تازه احسان علیخانی؛ می‌خنداند، نمی‌گریاند!

کاربری در این باره نوشت: احسان علیخانی از برنامه‌ی گریه‌دار ماه‌عسل، رسید به جوکر. با گریه و خنده‌ی مردم، پولدار میشه.

کاربر دیگر در این باره نوشت: جوکر که پخش شد تو تیتراژ احسان علیخانی مشاور برنامه بود از قسمت اول استقبال شد و همه گفتن خیلی خوبه داستان همین‌جا عوض شد قسمت دوم که پخش شد یهو علیخانی شد کارگردان و مدیر برنامه
حالا که اینجوریه من میگم از این پس کارگردان‌ها یک قسمت از سریالشون پخش کنن اگر خوب بود بگن من ساختم.

کاربر دیگر اینطور نوشت:خیلی ریز احسان علیخانی اسمش از مشاور پروژه به مدیر پروژه کارگردان در جوکر تغییر کرد.علت استقبال مردم از برنامه

دیگری نوشت: رئالیتی شو جوکر ساخته احسان علیخانی کاملا از برنامه معروف LOL کپی و ساخته شده منتهی با حذف کامل زن ها!!! البته این برنامه در کشورهای مختلف تکرار شده ولی خوب اونها حتما لایسنس برنامه رو‌ خریدن که بعید می دونم در ایران اینطور باشه!

تصمیم تازه احسان علیخانی؛ می‌خنداند، نمی‌گریاند!

کاربر دیگر نوشت: تا اونجایی که من یادمه تهیه‌کننده جوکر بردلی کوپر بود نه احسان علیخانی.

دیگری نوشت: احسان علیخانی هرچقدر با ماه عسل اشکمونو درآورد‌ داره با جوکر جبرانش میکنه.

کاربر دیگر نوشت: راجع به رئالیتی شو #جوکر اگر حمله نمی‌کنید باید بگم خیلی زیاد بی‌مزست و از همه بدتر طبق معمول تک جنسیتیه که خب البته از احسان علیخانی بیشتر از این هم نمی‌شه انتظار داشت.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

دلتنگی اشکان خطیبی برای سریال «خاتون»

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، اشکان خطیبی، بازیگرِ «خاتون»، با پایان یافتن پخشِ این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.