رضا رویگری:همه فکر می کردند کلا از کار افتاده ام

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، رضا رویگری پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: واقعیت امر وضعیت من تغییر چندانی نکرده است، شاید گاهی حالم خوب و گاهی بد باشم اما دیگر باید با این وضعیت کنار آمد زیرا با درمان مکرر می توان تا جایی امید داشت و نباید انتظار زیادی را پیش روی خود گذاشت. 

وی در همین راستا ادامه داد: البته امید من به خدا است، همچنان فیزیوتراپی و درمان را انجام می‌دهم، در کل وضعیت جسمی ثابتی دارم ولی آنچه بیش از آن گاهی آزارم میدهد اوضاع روحی من است. 

بازیگر فیلم سینمایی «اجاره نشین‌ها» در همین رابطه افزود: قبل از کرونا وضعیت پیشنهادات به من کم بود، شاید همه فکر می کردند که کلا از کار افتاده ام، شاید نتوانم برخی حرکات را انجام دهم اما هنوز هم قدرت بازیگری دارم و درست نیست که فراموش شوم. 

وی دوران کرونا را کابوس وار خواند و ادامه داد: دوران کرونا همچون یک کابوس گذشت، از سویی کاهش تولیدات سینما و تلویزیون و به تبع آن کاهش پیشنهادات و از سویی در خانه ماندن و هر روز رعایت کردن انسان را دیوانه می کند. 

رویگری در همین رابطه تاکید کرد: البته اگر از انصاف نگذریم در این مدت دو سال کرونا تماسهای زیادی داشتم، دوستان یاد می‌کردند و هوای مرا داشتند اما وقتی می دانستم که کلا وضعیت کار برای همه خراب است نمی توانستم از آنها انتظاری داشته باشم. 

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

سرنوشت عجیب چند بازیگر سریال مختارنامه

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سریال مختارنامه در سالیان اخیر بارها و بارها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.