خاکپاش: هیچ وقت جراحی زیبایی انجام ندادم/بازیگری که سر تا پایش را عمل کرده دنبال حاشیه است

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، هما خاکپاش بازیگر فیلم «ازدواج صورتی» درباره حواشی به وجود آمده درباره عمل زیبایی خود افزود: این اتفاقات تماما حواشی است زیرا من به هیچ عنوان عمل زیبایی انجام نداده ام، البته سالها پیش به علت یک مصدومیت بینی‌ام شکست و مجبور به عمل بینی شدم اما بعد از آن هیچ گاه سراغ عمل زیبایی نرفتم.

وی در همین رابطه افزود: واقعیت امر نه اینکه بگویم عمل زیبایی را تقبیح می‌کنم، بلکه به طور کلی به تزریقات و بی حسی حساسیت دارم و جرات انجام عمل زیبایی را پیدا نکرده ام، حتی گاهی به فکر آن افتاده ام اما در حال حاضر از ظاهر خود کاملا راضی هستم و قصد عمل ندارم. به طور کلی از آن دسته بازیگرانی نیستم که تمام تمرکزشان در بازیگری رسیدن به ظاهر باشد. 

خاکپاش درباره دلیل ایجاد حواشی اضافه کرد: به نظر من این حواشی نتیجه یک کنجکاوی یا شیطنت بود، من عکسی را در یک مراسم جشن منتشر کرده بودم، پس از آن برخی شبکه های مجازی به مقایسه آن عکس با گریم یکی از آثارم پرداخته بودند، موضوع به همین سادگی است منتها برخی دوست دارند که اتفاقی کوچک را بزرگ کنند. 

وی با اشاره به دوری خود از حاشیه سازی ادامه داد: شاید برخی دوست دارند این حواشی اطرافشان باشد اما شخصا هیچگاه نخواسته و نمی خواهم که با توسل به حواشی به یاد مردم بیایم، البته که نمی‌توان جلوی حواشی را گرفت، مثلا بازیگری که از سر تا پای خود را عمل می کند باید منتظر این حواشی باشد اما در مورد من مطمئن باشید که هیچ عمل زیبایی را به عمرم انجام نداده ام.

خاکپاش در همین رابطه خاطرنشان کرد: من منفی نگر نیستم و می‌دانم برخی مواقع پخش این اخبار مثلا تصویر من از روی کنجکاوی و نه جسارت است. به همین خاطر می دانم که این اتفاقات اقتضا شغل من است و با آن کنار می‌آیم. در عرصه بازیگری به دور از حاشیه بودن واقعا سخت شده است، فضای مجازی در هر لحظه برای بازدید بیشتر به دنبال حاشیه سازی است اما خوشبختانه با ظاهرم هیچ مشکلی نداشته و ندارم، کاملا از خودم راضی هستم پس در زندگی و بازیگری خود را وارد این حواشی نخواهم کرد.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

فیاضی: به دلیل ابتلای مجدد به کرونا در بیمارستان بستری شده‌‌ام

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، رضا فیاضی ، پیرامون ابتلای مجدد خود به بیماری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.