بیماری ناشناخته آقای بازیگر

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره،مهدی میامی بازیگر سینما و تلویزیون در ایامِ کرونا پیشنهادها را نپذیرفت و در محافل سینمایی و تئاتری هم حضور پیدا نکرد اما به دلیل بیماری که هنوز درست تشخیص داده نشده راهی بیمارستان شد. او در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  درباره بستری شدنش در بیمارستان گفت: روز دوشنبه ساعت 11 شب در خانه، مشغول تماشای تلویزیون بودم، احساس سرما کردم. بلند شدم پتویی بیاورم و دور خودم بکشم؛ دیدم حالش را ندارم. سعی کردم وسایل گرمایشی را روشن کنم تا هوایِ خانه را گرم کند، موفق نشدم این کار را هم انجام دهم. در آن تاریکی داشتم تلویزیون می‌دیدم و صرف نظر از این سرما، خوابیدم. دو و نیم شب یک باره دیدم فشاری به سینه‌ام وارد شده و در حال خفگی‌ام. 

وی با اشاره به اینکه می‌گفتم کرونا ندارم، افزود: دو روز این حالت را داشتم و تلفن را نمی‌توانستم جواب بدهم. پسرم آمد بالای سرم و اورژانس خبر کردند. فشارم 5 و نیم بود و به بیمارستان منتقل کردند. ابتدا گفتند کروناست؛ من گفتم دو دوز واکسن زده‌ام و جایی هم نرفتم که کرونا بگیرم. حتی به تئاتر و فیلم دعوت می‌شدم که به همراه دوستانم تماشا کنم نمی‌رفتم. مراقبت می‌کردم و پیشنهادها را هم نمی‌پذیرفتم. بعد از تست و آزمایش که متوجه شدند کرونا ندارم به سراغِ کلیه، ریه و حتی مغز و اعصاب هم رفته‌اند تا تشخیص بدهند مشکل از کجاست. 

میامی تصریح کرد: هنوز متوجه نشدند و تشخیص نداده‌‌اند. به اندازه تمام عمرم، آمپول به من تزریق شد و آزمایش دادم. نمی‌دانم چه شوکی وارد شده بود و البته الان بهتر از روزهای گذشته‌ام. 

این بازیگر سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: من خیلی از کرونا می‌ترسم و در کرونا هیچ‌کاری نکردم. وقتی از نزدیک می‌دیدم کریم اکبری مبارکه و دوستانِ دیگرم پرپر شدند به مراتب این ناراحتی‌ها بیشتر هم شد. دوست ندارم برای کسی مزاحمت ایجاد کنم بالأخره بیمارستان منبع میکروب است و هر امکانی وجود دارد. 

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

سرنوشت عجیب چند بازیگر سریال مختارنامه

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سریال مختارنامه در سالیان اخیر بارها و بارها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.