آخرین وضعیت سلامت مهران غفوریان

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، مهدی غفوریان پیرامون آخرین وضغیت مهران غفوریان گفت: خدا را شکر حال مهران غفوریان بسیار خوب است و این روزها باید ادامه دوران نقاهت خود و مراحل درمان پس از عمل جراحی را در خانه بگذراند.

وی در پاسخ به این سوال که مهران غفوریان تا چه مدت زمانی باید در خانه بماند و اینکه آیا ساخت سریال «نیسان آبی» متوقف می‌شود یا خیر اظهار داشت: مهران غفوریان باید برای مدت یک ماه در خانه بماند بنابراین تا یک ماه آینده نمی‌تواند برای ضبط سکانس‌های مربوط به خود سر صحنه سریال «نیسان آبی» حاضر شود، اینکه این سریال شبکه نمایش خانگی به دلیل عدم حضور یک ماهه مهران متوقف می‌شود یا نه را نمی‌دانیم و منوچهر هادی کارگردان این مجموعه در این باره تصمیم می‌گیرد.

غفوریان در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر خدا را شکر مهران غفوریان حالش خوب است و هیچ مشکلی ندارد و در خانه استراحت می‌کند.

لازم به ذکر است مهران غفوریان بازیگر مطرح سریال‌های طنز تلویزیونی ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۲۶ مهرماه ۱۴۰۰  سر صحنه سریال شبکه نمایش خانگی «نیسان آبی» به سکته قلبی دچار شد و در بیمارستان قلب جماران بستری و در روز سه شنبه ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰ تحت عمل جراحی قلب باز انجام گرفت و سرانجام دوم آبان ماه ۱۴۰۰ از بیمارستان مرخص شد.

مهدی غفوریان در مصاحبه روز سه شنبه ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰ گفته بود: چهار رگ قلب مهران بسته بود، اما پزشکان گفتند عمل خوبی داشته است.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

«نیسان آبی» با سحر قریشی چپ کرد!

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، «نیسان آبی» در ابتدا شروع بدی نداشت و در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =