مظفری: از یک تهیه‌کننده طلب دارم و هنوز دستمزدم را نداده است

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، مجید مظفری پیرامون علت سخت‌گیری برای بازی در مجموعه‌های تلویزیونی گفت: سال‌ها در تلویزیون کار نمی‌کردم و یکی دو کار به من پیشنهاد شد و رد کردم تا اینکه یک کار در تیرماه سال ۹۸ به من پیشنهاد شد و قرارداد بستم و سرکار رفتم و در سرما و گرمای وحشتناکی کار کردم و امکانات بسیار پایینی داشتیم و مدام کار به دلیل عدم مدیریت تولید و همچنین شخص تهیه‌کننده با وقفه مواجه می‌شد. ضمن آنکه ۹ ماه هم به دلیل شیوع کرونا کار تعطیل شد.

وی در همین راستا ادامه داد: هنوزم که هنوز است من و خیلی از دوستان دیگر به دلیل دریافت نکردن دستمزد درگیریم و تا امروز نیز در این زمینه اتفاقی نیفتاده است. به دلیل عدم تعهد مالی تهیه‌کننده قصد کردم دیگر کار تلویزیونی انجام ندهم و با خودم شرط کردم این کار را نکنم.

بازیگر فیلم سینمایی «وقتی همه خوابیم» با اشاره به قبول نقش در سریال «هم سایه» بیان کرد: بعد از مدتی علی پورکیانی تهیه کننده فیلمنامه سریال «هم سایه» را برای من فرستاد و من به رسم ادب به دفتر او رفتم که کار را رد کنم. اما علی پورکیانی یکی از معدود تهیه‌کنندگانی است که دل سوز و همیشه سرکار حضور دارد و خیلی مراقب است. در دوران کرونا بار‌ها و بار‌ها ضبط این مجموعه تلویزونی دچار مشکل شد، تعطیل شد و دوباره کار از سر گرفته شد. همه گروه از جمله عوامل تولید، طراح صحنه و لباس، بازیگران و … وقتی کار تعطیل میشد نگران بودند که کار به سرانجام برسد و وقتی کار شروع میشد همه سر کار می‌آمدند و از ادامه کار خوشحال و راضی بودند.

وی در همین راستا افزود: همه دست به دست هم دادیم و خوشبختانه ساخت این مجموعه به انتهای خود نزدیک شده است و از نزدیک بار‌ها شاهد این اتفاق بودم اگر کوچک‌ترین اتفاقی برای هر یک از بچه‌ها می‌افتاد، تیم پزشکی می‌آمد و از همه تست می‌گرفت و در طول این کار از نوع مدیریت علی پورکیانی لذت بردم و از همکاری با او بسیار رضایت دارد.

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به تهیه‌کنندگانی که در نقش واسطه فعالیت دارند عنوان کرد: به لحاظ اقتصادی در جریان هستم که پورکیانی فشار زیادی وارد میشد، اما خودش حل می‌کرد. تهیه‌کننده حرفه‌ای یعنی همین که به تعهدات خود پایبند باشد. تهیه‌کننده‌ای که بگوید صبر کن تلویزیون به من پول بدهد تا به تو بدهم، این تهیه‌کننده نیست بلکه تنها یک واسطه است. واسطه‌ای که هر چقدر از تلویزیون بگیرد ۵۰ درصد آن در جیب خودش می‌گذارد و ۵۰ درصد مابقی آن را پخش می‌کند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «خانه‌ای در تاریکی» اظهار کرد: تلویزیون تهیه‌کنندگان خیلی خوبی همچون علی پورکیانی دارد که رفتار حرفه‌ای و درستی با همه عوامل دارند. یادم هست مرحوم مجید اوجی که یکی از تهیه‌کنندگان خوش نام دیگر تلویزیون بود، شب عید ماشین خود را فروخت و پول عوامل سریال «سفر سبز» را پرداخت کرد. قبل از این تهیه‌کنندگان اصلا واسطه نبودند و این برخورد‌هایی که می‌بینیم اصلا اتفاق نمی‌افتاد.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

سرنوشت عجیب چند بازیگر سریال مختارنامه

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سریال مختارنامه در سالیان اخیر بارها و بارها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.