زمان بازگشت «عصر جدید» مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، احسان علیخانی و تیمش این روزها مترصد هستند تا اوضاع کرونا بهبود یابد و بلافاصله فصل جدید عصر جدید را شروع کنند. اگر شرایط مهیا شود این برنامه نوروز ۱۴۰۱ به آنتن شبکه سه خواهد رسید

🔹سری دوم عصر جدید به خاطر کرونا بارها به تعویق افتاد. با این حال ابتدای امسال که اوضاع بهتر شد ، سازندگان به این فکر افتادند تا فصل جدید را شروع کنند. حتی اواخر فروردین این ایده جدی شد که بار دیگر موج جدید کرونا معادلات را به همر ریخت. تجربه فصل قبل که تولید برنامه بیش از حد به درازا کشید ، سازندگان را به این نتیجه رساند که فعلا دست نگه دارند. احسان علیخانی در فکر یافتن راهکاری است تا بتواند «عصر جدید ۳» را آغاز کند. او امیدوار است شرایط کرونایی به حد معقول برسد. 

🔹چشم امید سازندگان عصر جدید ، سرعت گرفتن واکسیناسین است. از یک طرف ، شرط تولید سری جدید ، واکیسنه شدن عوامل سازنده برنامه است و از طرف دیگر شرکت کنندگان و تماشاچی ها هم باید کارت واکسن به همراه داشته باشند. ضمن آن که تجربه ناموفق نبودن تماشاگر در برخی قسمت ها ، سازندگان عصر جدید را به این نتیجه رسانده است که بدون تماشچی برنامه را نسازند.

🔹این بار تصمیم احسان علیخانی این است که گروه «عصر جدید» به شهرهای مختلف برود و در آن جا از متقاضیان راستی آزمایی انجام شود؛ درست مثل کاری که داوران گات تلنت با حضور در ایالت های مختلف انجام می دهد. سفر به شهرستان ، امتیازی است که نصیب متقاضیان عصر جدید می شود و دیگر نیاز نیست مسیر تهران و شهرهای خود را چند بار بپیمایند. ضمن آن که در شرایط کرونایی ، این شیوه معقول تر هم هست.ایده آل او و همکارانش رساندن برنامه به نوروز ۱۴۰۱ است . اگر این اتفاق رخ نداد باید منتظر برنامه کمی بعد از نوروز باشیم. از یاد نبریم که شبکه سه برای پیشی گرفتن از رقبا و خود تلویزیون برای بالا بردن آمار مخاطباش، بیش از هر زمان دیگر به عصر جدید نیاز دارد.»

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

ثریا قاسمی: در دوران کرونا دائم سر کار بودم/امید دارم که شرایط با واکسیناسیون بهتر می‌شود

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، ثریا قاسمی پیرامون فعالیت این روز‌های خود در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دو =