رزیتا غفاری: به هر قیمتی کار نمی‌کنم

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، رزیتا غفاری پیرامون فعالیت این روز‌های خود در عرصه بازیگری گفت: مشغول بازی در سریال تاریخی جذابی هستم که در اصفهان مراحل فیلمبرداری آن ادامه دارد. کارگردان این مجموعه محمدرضا ممتاز و تهیه‌کننده آن نیز داریوش بابائیان است که تا یک ماه آینده تصویربرداری آن تمام می‌شود. هنوز نمی‌توانم در مورد داستان و نقش خودم در این مجموعه حرفی بزنم، اما فیلمنامه و نقش خودم را دوست دارم و امیدوارم زمان پخش مورد توجه مردم هم قرار بگیرد.

بازیگر سریال «کلبه‌ای در مه» درباره علت کم‌کاری خود در عرصه بازیگری طی چند سال گذشته بیان کرد: در یک سال اخیر و با وجود شیوع ویروس کرونا مدام در حال کار کردن هستم و خوشحالم موقعیت مناسبی برای من رخ داد که بتوانم بعد از چهار پنج سال مشغول فعالیت شوم. در آن بازه زمانی چهار پنج ساله پیشنهاد فیلم و سریال خوب کم بود و گاهی پیشنهادی نداشتم و ترجیح دادم به هر قیمتی کار نکنم و صبر داشته باشم تا با فیلمنامه و تیم بازیگران حرفه‌ای و خوب به این عرصه برگردم.

وی در همین راستا افزود: پیش از فعالیت مداوم در یک سال اخیر؛ یک سریال ۵۲ قسمتی هم کارگردانی کردم که از شبکه دو صدا و سیما پخش شد و همچنین در چند تله فیلم هم بازی کردم. مجموعه تلویزیونی «کلبه‌ای در مه» شروع فعالیت جدی‌تر من بود که خوشبختانه از طرف مخاطب هم مورد استقبال قرار گرفت.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «عمارت فرنگی» با اشاره به سختی کار هنرمندان در شرایط کرونایی اظهار کرد: این روز‌ها با شیوع گسترده کرونا در کشور تاکید زیادی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌شود که طبیعی است رعایت کردن این‌ اصول برای سلامت همه الزامی است و شکی در این قضیه نیست. اما کار برای هنرمندان و به خصوص بازیگران در این وضعیت سخت و رعایت این موارد نشدنی است و به همین علت نیاز هنرمندان و بازیگران به واکسینه شدن ضروری است. متاسفانه تاکنون اقدامی برای واکسینه کردن بازیگرانی که مشغول فعالیت هستند نشده و امیدوارم این مشکل به زودی حل شود.

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به استرس بازیگران در زمان فیلمبرداری عنوان کرد: در دوران پاندمی کرونا بیش از هر زمانی مردم احتیاج به فیلم و سریال دارند تا اوقات خود را زمانی که بیشتر در خانه هستند پر کنند. این وظیفه بر عهده بازیگران و هنرمندانی است که با نگرانی و استرس زیادی به این خواسته پاسخ می‌دهند. اولین و مهمترین روش پیشگیری از این بیماری زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی است که عملا این امکان برای بازیگران غیرممکن است و زمان گریم و بازی نمی‌توان از ماسک استفاده و فاصله را رعایت کرد.

رزیتا غفاری خاطرنشان کرد: قطعا به عنوان بازیگر دوست دارم در این عرصه فعالیت داشته باشم و در صورتی که فیلمنامه و نقش پیشنهادی مناسبی داشته باشم بازیگری را ادامه خواهم داد و البته امیدوارم شرایط فعالیت در عرصه بازیگری با واکسیناسیون مناسب‌تر شود.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

سرنوشت عجیب چند بازیگر سریال مختارنامه

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سریال مختارنامه در سالیان اخیر بارها و بارها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.