شمسی فضل الهی:دو دوز واکسن سینوفارم تزریق کردم

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، شمسی فضل‌اللهی پیرامون فعالیت‌های این روز‌های خود گفت: این روز‌ها مشغول بازی در سریال نمایش خانگی «خسوف» به کارگردانی مازیار میری و به تهیه‌کنندگی همایون اسعدیان هستم و فیلمبرداری این مجموعه همچنان ادامه دارد.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «باغ سرهنگ» درباره درام اجتماعی «خسوف» عنوان کرد: سریال «خسوف» کارگردان بسیار خوبی دارد که کارنامه کاری او مشخص است و نیازی به تعریف من ندارد، ضمن آنکه فیلمنامه و نقش خودم در این مجموعه بسیار عالی نوشته شده و از همکاری با عوامل این سریال راضی هستم. امین تارخ در این مجموعه نقش پسر من را بازی می‌کند. از گروه بازیگران و  بازی در این مجموعه راضی‌ام.

فضل‌اللهی با اشاره به توقف چندین باره تصویربرداری «خسوف» به دلیل بروز جهش‌های مختلف ویروس کرونا اظهار کرد: فیلمبرداری «خسوف» از اواخر پاییز سال گذشته آغاز شد، اما همانند دیگر پروژه‌های این مجموعه مهم به دلیل کرونا متوقف و تعطیلی داشته است و بر همین اساس نمی‌توان تاریخ دقیقی برای اتمام تصویربرداری آن متصور شد.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «کریم‌خان زند» پیرامون رعایت پروتکل‌های بهداشتی سر صحنه سریال «خسوف» بیان کرد: در این مجموعه تمامی نکات و موارد بهداشتی با دقت و حساسیت بالا رعایت می‌شود و همه عواملی که می‌توانند دو عدد ماسک می‌زنند و الکل و شستشوی دست و فاصله‌گذاری را تا جایی که می‌شود رعایت می‌کنند. سرصحنه پزشک هم حضور دارد و هر روز از عوامل تست‌های مختلفی می‌گیرد.

این گوینده رادیو و صداپیشه با اشاره به تزریق دو دوز واکسن کرونا گفت: خوشبختانه کمی پیش‌تر دو دوز واکسن کرونا را زدم. واکسن تزریقی من سینوفارم بود و هیچگونه عوارضی هم بعد از دریافت آن نداشتم. امیدوارم تمامی مردم هم هرچه زودتر واکسن بزنند و بعد از آن هم در رعایت نکات بهداشتی اهتمام تام و تمامی داشته باشند تا به امید خدا زنجیره انتقال این بیماری مسری و منحوس شکسته شود.

 فضل‌اللهی با اشاره به ضرورت واکسینه شدن گروه‌های پرخطر شغلی خاطرنشان کرد: این روز‌ها در تمامی شهر‌ها وضعیت کرونا خطرناک است و از همه مردم می‌خواهم هم از خودشان هم از اطرافیان خود مراقبت کنند. می‌توان با برنامه‌ریزی درست کمتر برای تهیه مایحتاج خانه به بیرون رفت و قطعا کمک تک تک ما برای مهار کرونا می‌تواند مفید و موثر باشد. اما از طرف دیگر تا زمان واکسیناسیون عمومی می‌شود گروه‌هایی که پرخطر هستند همانند بازیگران را واکسینه کرد تا با آرامش بیشتری بتوانند فعالیت خودشان را ادامه بدهند. هنرمندان به لحاظ ماهیت شغل خود خیلی نمی‌توانند پایبند رعایت موارد بهداشتی باشند و به ضرورت باید ماسک خود را بردارند.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

دلتنگی اشکان خطیبی برای سریال «خاتون»

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، اشکان خطیبی، بازیگرِ «خاتون»، با پایان یافتن پخشِ این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.