شهره لرستانی: جواب اسکن ریه‌ام مثبت بود و خدا را شکر کاملا بهبود پیدا کردم

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، شهره لرستانی پیرامون وضعیت جسمانی خود گفت: در بیمارستان ۸ روزی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بودم که پس از بهبود حالم و با نظر پزشکان به خانه آمدم و ۱۰ روز در خانه و در قرنطینه بودم. اما به تازگی بود که دوباره همان علائم کرونای دلتا در من بروز کرده بود و عصر روز گذشته به بیمارستان رفتم و از ریه‌ام اسکن گرفتم و پزشکم در جواب گفت که ریه‌ام پاک شده و در وضعیت خوبی است و دیگری خطری من را تهدید نمی‌کند.

این بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما با اشاره به بیماری‌های زمینه‌ای خود بیان کرد: آن زمان که در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان آتیه بودم فشار، قند خون و ضربان قلبم کنترل شده بود و در این ۱۰ روز که در خانه بودم هم با دستگاه‌های خانگی چک می‎کردم و مشکل جدی نداشتم و خدا را شکر جواب اسکن ریه‌ام نیز مثبت بود.

شهره لرستانی خاطرنشان کرد: در این مدتی که در خانه بودم به دلیل اینکه تنها زندگی می‌کنم، بستگانم غذا می‌فرستادند و خرید لوازم ضروری را هم تلفنی انجام می‌دادم و در قرنطینه کامل بودم و با کسی نشست و برخاست و دیداری نداشتم. البته روز گذشته پزشک متخصص به من گفت که باید ۱۰ روز دیگر نیز در قرنطینه بمانم.

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

آرزوی رضا رویگری در روز تولدش

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، رضا رویگری، هنرمند پیشکسوت کشورمان که مدت هاست به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =