آزاده نامداری؛ پایانی بهت‌آور، آیا ما مردم هم مقصریم؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، آزاده نامداری مجری خاصی بود، از آن جهت که او معرف سبک خاصی از اجرا در تلویزیون بود، از نوع پوشش که در واقع تلاقی اجرا‌های صمیمی و در عین حال پایبند به حجاب مطلوب رسانه‌های رسمی بود تا تسلط و احاطه‌ای که بر «کلام» داشت، او البته بعد‌ها در زندگی شخصی دچار حواشی شد که باقی مسائل را زیر سایه برد، از ازدواج با فرزاد حسنی و آن شکل از جدایی تا ازدواج دوم و آن ماجرای جنجالی سفر خارجه، به هر حال مرگ او بهت‌آور بوده و واکنش افکار عمومی در همین لحظات اولیه حاکی از یک شوک عمومی‌ست. برترین‌ها ضایعه درگذشت او را تسلیت می‌گوید و در این جا البته نگاهی گذرا به فراز‌های زندگی خبرساز او داشته‌ایم، روحش شاد.

آزاده نامداری؛ پایان بهت‌آورِ خانم مجریِ خبرساز

فراز و فرودهای آزاده

آزاده نامداری متولد نهم آذر ۱۳۶۳ در کرمانشاه و دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران بود. نامداری بعد از جدایی از فرزاد حسنی با سجاد عبادی ازدواج کرد که ثمره‌ی این ازدواج، دختری به‌نام گندم بود.

این مجری اجرا را از همکاری با شبکه زاگرس آغاز کرد و سپس با کمک اقبال واحدی به تهران آمد و در برنامه «خط مستقیم» شبکه تهران اجرا کرد. وی در ادامه فعالیت‌هایش در تلویزیون اجرای برنامه‌های غیرمنتظره، جمع ما و خانمی که شما باشی را بر عهده گرفت.

آزاده نامداری؛ پایان بهت‌آورِ خانم مجریِ خبرساز

او سال ۱۳۹۱ را در حالی با برنامه سال تحویل در کنار احسان علیخانی آغاز کرد که در همان تعطیلات نوروزی، اجراء هر شب برنامه جنجالی خانمی که شما باشی را بر عهده داشت، ولی به ناگاه خبری مبنی بر منع فعالیت وی، در کنار فرزاد حسنی و احسان علیخانی پخش شد. پس از نه ماه دوری از تلویزیون بالاخره نام او به عنوان نویسنده در برنامه پشت صحنه احسان علیخانی ظاهر شد.

نامداری در اولین تجربه بازیگری خود در فیلم سینمایی مالاریا به ایفای نقش پرداخت. او همچنین کتابی در سال ۱۳۹۵، در قالب مجموعه داستانی کوتاه با همین نام توسط انتشارات علمی فرهنگی منتشر کرد.

آزاده نامداری در زمان زندگی خود، با حاشیه‌های متعددی که پشت‌سر گذاشت، بر سر زبان‌ها افتاد. در ادامه به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

جدایی از فرزاد حسنی

آزاده نامداری؛ پایان بهت‌آورِ خانم مجریِ خبرساز

حواشی زندگی خانم مجری از ازدواج با فرزاد حسنی در سال ۱۳۹۲ کلید خورد. ازدواجی که تعجب خیلی‌ها را برانگیخت. هنوز این اتفاق بحث داغ فضای مجازی بود که خبر طلاق این دو مجری همه را در بُهت فرو برد.

فرزاد حسنی هیچ اظهار نظری درباره این موضوع نکرد. نامداری هم در بعضی از مصاحبه‌هایش اشاره غیرمستقیم به این موضوع کرد، ولی هیچ‌گاه درباره علتش سخنی نگفت تا فروردین ۱۳۹۴ که اتفاقی غیرقابل باور رخ داد.

او پیش از طلاق ناگهانی اش از فرزاد حسنی، و پس از آن حذف شدنش از تلویزیون تا حدودی دقت مردم علاقمند به حاشیه را به خود جلب کرده بود. آزاده نامداری در روز‌های آغازین سال ۹۴ با انتشار عکسی مدعی شد که فرزاد حسنی وی را مورد ضرب و شتم قرار داده است. کش و قوس این داستان تا اردیبهشت آن سال بین این دو نفر ادامه پیدا کرد و سرانجام قرار شد همه چیز در دادگاه مشخص شود؛ و پس از آن این دو زوج هنری با جنجالی‌ترین حاشیه‌ها از هم طلاق گرفتند.

آزاده نامداری؛ پایانی بهت‌آورِ، آیا ما مردم هم مقصریم؟

زندگی تازه آزاده نامداری

نامداری در مهر ماه ۱۳۹۴ با سجاد عبادی ازدواج کرد. این ازدواج هم چندان بدون حاشیه نبود. سجاد عبادی فرزند رحیم عبادی رئیس سازمان ملی جوانان در دولت اصلاحات بوده است.

به ادعای برخی رسانه‌ها سجاد عبادی تنها ١٢ روز پیش از رسانه‌ای شدن خبر ازدواجش با آزاده نامداری یعنی بیست و دوم شهریور همان سال همسر اولش را طلاق داده است.

مدتی بعد، همسر اول سجاد عبادی پست اعتراضی را خطاب آزاده نامداری منتشر کرد و وی را محکوم به بهم خوردن زندگی‌اش کرد. به نظر می‌رسید با به دنیا آمدن دختر آزاده نامداری این حواشی تمام شود، اما این قصه سر دراز داشت.

آزاده نامداری؛ پایان بهت‌آورِ خانم مجریِ خبرساز

انتشار عکس‌های جنجالی در سوئیس

آزاده نامداری در مرداد ۱۳۹۶ به اتفاق همسر و دخترش به سوئیس سفر کرد و دو پست در اینستاگرامش با حجاب همیشگی‌اش در سوئیس منتشر کرد.

اما چند روز بعد به طور کاملا ناگهانی عکس‌های بدون حجاب وی منتشر شد که موج تازه‌ای از انتقاد علیه نامداری را به راه انداخت. تا ماه‌ها این حادثه موضوع داغ فضای مجازی بود.

این رویداد نیز مثل سایر حواشی مربوط به آزاده نامداری با واکنش‌های بسیاری در فضای مجازی رو به رو شد: بعضی او را متهم به بهره‌گیری ابزاری از چادر می‌کردند، برخی هم انتشار بی‌اجازه تصویر و فیلم او را مورد نکوهش قرار دادند.

آزاده نامداری؛ پایان بهت‌آورِ خانم مجریِ خبرساز

بعضی دیگر گفتند همان طور که او تصویر‌های زندگی خصوصی‌اش را به اشتراک می‌گذارد  پس نباید از انتشار این عکس‌های ناراحت باشد. گرچه در بین افرادی هم بودند که در موضعی متفاوت، نوشتند:

عکاسی حتی مخفیانه از چهره سلبیریتی‌ها «افراد سرشناس» در مکان‌های عمومی و انتشار آن کاری‌ست متعارف و بی‌ربط به حریم خصوصی!

و اما ماجرای فوت این مجری همه را بُهتی عجیب فرو برد، این مطلب نگاهی بر حاشیه‌ها و فشارهای روحی این مجری جوان بود. حالا در این ساعات اولیه پس از فوت او خیلی‌ها مجموع رفتار رسانه‌ها و مردم با او را ناجوانمردانه و غیراخلاقی تلقی می‌کنند و حتی در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر و کلاب‌هاوس صحبت از سهم تقصیر مردم در این مرگ نابهنگام است، در هر صورت روحش شاد و یادش گرامی.

آزاده نامداری؛ پایان بهت‌آورِ خانم مجریِ خبرساز

درباره‌ی Admin

همچنین ببینید

شرکت‌کنندگان «عصر جدید» و «خنداننده شو» برای اجراهای خارج از این برنامه‌ها، چه‌قدر می‌گیرند؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، دستمزد ابوطالب حسینی، سعید فتحی‌روشن، علی فــریــادی، امــیــرحــســیــن قــیــاســی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نه =