ماجرای اخاذی۵۰۰ میلیونی محسن افشانی

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، چندی است که محسن افشانی بازیگر سابق و حاشیه ساز این روزهای فضای مجازی دست به اقدامات عجیبی در فضای مجازی زده و این اقدامات را مورد تائید دستگاه قضا علی الخصوص نماینده دادستان می داند.

 افشانی که اخیرا از کرونای خود خبر داده و بلافاصله در اقدامی عجیب با وجود این بیماری با پرواز به استانبول سفر کرد در یک فایل صوتی قصد دارد تا اخاذی ۵۰۰ میلیونی از یک شرکت صورت دهد و این اقدام خود را مورد تائید رسول قهرمانی نماینده دادستان تهران در پرونده های کلان اقتصادی می داند.

اینکه این بازیگر پرحاشیه اقدامات خود را منتسب به نماینده دادستان دانسته و بی پرده از هماهنگی خود با رسول قهرمانی سخن به میان می آورد نکته است که دستگاه قضایی و امنیتی کشور باید به آن ورود کنند تا اینگونه افراد با سوء استفاده از نام خادمین مردم دست به شیادی و کلاهبرداری نزنند.

جالب اینجاست که در پیگیری های بعمل آمده ، رسول قهرمانی نماینده دادستان که نام وی در پرونده های حسین هدایتی و اکبر طبری بر زبان ها افتاد، هیچ اطلاعاتی از سوء استفاده های محسن افشانی نداشت.

با این وجود ورود پلیس امنیت و اطلاعات کشور به این موضوع و برخورد با افرادی که از نام مسئولین و خادمین دستگاه قضا برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند ضروری به نظر می رسد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

هنرمندان درگذشته در سال ۱۴۰۰

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، در سالی که گذشت هنرمندان بسیاری از میان ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =