فصل دوم «عصر جدید» به نوروز ۱۴۰۰ می‌رسد؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره،احسان علیخانی دیشب در فضای مجازی گفت وگوی تصویری با رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، امین زندگانی و بشیر حسینی داوران برنامه «عصر جدید» داشت.

در بخشی از این گفت وگو عظیمی نژاد گفت: این روز‌ها برای ادامه ضبط «عصر جدید» در شرایط موجود، من خیلی نگران شما احسان علیخانی در سمت تهیه کننده هستم. اگر من بودم با این حجم از هزینه، اجاره‌ها و دستمزد‌ها سکته می‌کردم.

علیخانی به طنز گفت: مگه ندیدی سکته کردم، با ویلچر آمدم!

علیخانی گفت: بیش از ۹۰ درصد شرکت کنندگان از شهرستان هستند. تعداد گروه‌ها بسیار زیاد است واز هر زاویه‌ای که نگاه می‌کنیم جمع شدن بچه ها کنار هم سخت است.

فصل دوم «عصر جدید» به نوروز ۱۴۰۰ می‌رسد؟

عظیمی نژاد درباره کار‌های اخیرش توضیح داد: یک ترانه ای برای علیرضا عصار ساخته بودم و روزهای پایانی آن را سپری می کنم.

امین حیایی درباره ادامه «عصر جدید» گفت: احساس میکنم بهتر است فعلا صبور باشیم تا از واکسن کرونا برای درمان قطعی استفاده کنیم. همه دنیا هم دچار این مشکل هستند و ما هم باید مثل آن‌ها برخورد کنیم.

وی ادامه داد: در شرایط این روز‌ها، باید دو طرف درخواست‌ها را نگاه کنیم، ابتدا باید دولت کمک کند و مردم هم همراهی کنند. این مسئله را باید باهم حل کنیم. کارهایمان همگانی باشد و همه کنار هم باشیم. به هر حال این مرحله را رد میکنیم و پشت هر سختی روز‌های شادی را خواهیم داشت.

علیخانی درباره ادامه ضبط «عصر جدید» توضیح داد: برای ما بهترین اتفاق این بود که برنامه را ضبط می‌کردیم، ما از مهر ۹۸ شروع کردیم. قرار بود ۱۰ ماهه تمام کنیم، اما هنوز مشخص نیست که چه روزی به اتمام می‌رسد؛ شاید تا نوروز ۱۴۰۰ زمان ببرد و فصل دوم «عصر جدید» به یک پروژه ۱۸ ماهه تبدیل شده است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

شرکت‌کنندگان «عصر جدید» و «خنداننده شو» برای اجراهای خارج از این برنامه‌ها، چه‌قدر می‌گیرند؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، دستمزد ابوطالب حسینی، سعید فتحی‌روشن، علی فــریــادی، امــیــرحــســیــن قــیــاســی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =