فریبا کوثری: به دلیل شروع موج سوم کرونا دو پیشنهاد را رد کردم

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، فریبا کوثری پیرامون آخرین مجموعه فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر هیچ کاری را قبول نکرده ام و به همین دلیل هم در خانه مشغول استراحتم، البته در این میان چندین پیشنهاد وجود داشت اما ترجیح دادم که در آنها حضور نداشته باشم. 

وی در همین راستا ادامه داد: به تازگی پیشنهاد بازی در دو اثر را داشتم اما یکی از آنها را به دلیل طولانی بودن مسافت و شیوع موج سوم کرونا و دیگری را به دلیل کیفیت اثر نپذیرفتم، در کل کرونا تعداد تولیدات را کاهش داده و به همین دلیل اکثریت بازیگران هم کم کار شده اند.

بازیگر سریال «مختارنامه» درباره آینده تولیدات سینما و تلویزیون با وجود بیماری کرونا اضافه کرد: واقعیت امر من صلاحیت نظر دادن درباره زمان پایان بیماری کرونا را ندارم، اما می دانم که این روزها رعایت نکات بهداشتی به شدت کاهش یافته و به همین دلیل بعید می دانم بیماری به زودی ریشه کن شود. 

وی با اشاره به وضعیت کنونی بیماری کرونا بیان کرد: باور کنید من به شخصه از حضور در خیابان وحشت دارم، متاسفانه نسبت به ماه های قبل رعایت پروتکل های بهداشتی به شدت کم شده و همین عاملی شده تا وارد موج سوم بیماری کرونا بشویم. 

بازیگر سریال «بازگشت» درباره فعالیت سینماها در ایام کرونا اظهار کرد: سینما از نظر من همچنان تعطیل است، وقتی مخاطبی به سینما نمی رود طبیعتا باز و بسته بودن سالن سینما فرق چندانی ندارد، در کل اوضاع به هیچ وجه خوب نیست و به نظر من مسئولین فرهنگی باید تصمیمی قاطع برای وضع حاضر بگیرند. 

وی درباره احتمال برگزاری جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: طبیعتا برگزاری جشنواره فیلم و یا تئاتر فجر به هیچ وجه در شرایط فعلی درست و جایز نیست، ما باید از برگزاری تمامی مراسمات جمعی خودداری کنیم، اگر حتی یک نفر در کشور بیماری کرونا داشته باشد یعنی هنوز بیماری وجود دارد، حال که وارد مرحله سوم کرونا شده ایم چه لزومی دارد که جشنواره فیلم فجر برگزار شود. 

کوثری ادامه داد: وقتی بسیاری از جشنواره های مهم دنیا لغو شدند چه اصراری بر برگزاری جشنواره‌ها است، وقتی جان عزیزنمان در خطر است چرا باید جشنواره برگزار کنیم، مگر در کل تولیدی هم داشته ایم که در انتظار جشنواره‌ا‌ی خوب باشیم؟.

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: از نظر من باید روش های سفت و سختی برای رعایت نکات بهداشتی لحاظ شود، بدون شک ما نمی توانیم به زندگی مان ادامه ندهیم اما می توان با رعایت بهتر اصول بهداشتی از وضعیت فعلی خارج شویم. 

کوثری با اشاره به احتمال حضورش در سریال «سلمان فارسی» خاطرنشان کرد: هنوز برای صحبت کردن درباره سریال سلمان فارسی زود است، این پروژه حداقل شش سال به طول خواهد انجامید. طی دو سال آینده هیچ بازیگر زن ایرانی جلوی دوربین نخواهد رفت، البته هنوز صحبتی برای بازی در این سریال هم با من نشده است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

احسان علیخانی به کرونا مبتلا شد

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، احسان علیخانی مجری و تهیه کننده برنامه تلویزیونی «عصر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =