معشوق قدیمی، دشمنِ امروز/ چگونه عشق آقای بازیگر به نفرت تبدیل شد؟

به گزارش کافه ستاره، روزگاری برای بدخواهان همسرش چاقو می‌کشید؛ حالا کار به جایی رسیده که دست روی او و مادرش بلند می‌کند.

معشوق قدیمی، دشمنِ امروز/ چگونه عشق آقای بازیگر به نفرت تبدیل شد؟

ماجرای رفتنش به زندان بی ربط به تب تند عشقش نبود. موزیک عاشقانه و هیجانی گذاشته بود و می‌خواست با سلاح گرم و سرد نشان دهد، نمی‌گذارد کسی سراغ همسرش بیاید. یک سال بعد از این اتفاق همسرش -سویل خیابانی- در دادگاه رسانه برای شکایت از محسن افشانی دیده شد. اینکه دقیقاً چه میان این زن و شوهر گذشته است، مشخص نیست.

ظاهراً دیگر خبری از آن عشق قدیمی میان بازیگر مشهور و همسرش نیست و رابطه این دو به جایی رسیده که درگیری فیزیکی میان طرفین شکل گرفته و حتی آقای بازیگر، دست روی مادر زنش بلند کرده است! این موضوع را سویل خیابانی در یکی از گفت‌وگوهایش مطرح کرد.

اگر تصاویر اینستاگرام محسن افشانی را همین حالا چک کنید، هنوز تصاویر او با همسرش در این صفحه موجود است. تصاویری که هر کس نگاه کند، گمان می‌کند با عاشق و معشوقی مواجه است که نظیرشان کمتر آمده اما اینگونه نیست. در پس این نمایش پر زرق و برق، یک رابطه هیجانی پنهان شده است. هیجانی که یک روز به سمت عشق و روزی دیگر به سمت نفرت غش می‌کند.همسر گذشته و دشمن امروز

در شوی اینستاگرامی آقای بازیگر عشق و علاقه بار‌ها نمایان شده بود؛ اما خبری از روز‌های ناخوشی این رابطه نبود. اگر زندگی افشانی مانند صفحه اینستاگرامی او بود، ممکن نبود چنین دعوا و درگیری شکل بگیرد و کار به شکایت و درگیری فیزیکی بکشد.

حالا دیگر نمی‌توان مشکلات خانوادگی را سانسور کرد. همسر مصاحبه می‌کند و آقا هم در همان اینستاگرام شیپور جنگ می‌نوازد. افشانی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود پس از مصاحبه سویل خیابانی نوشت:

«مبارزه واسه ورزشکاراس
جنگ واسه جنگیا…
ببین
مبارزه برد و باخت داره
ولى
جنگ یا دو سر سوخته یا برد برد…
من جنگ رو ترجیح میدم.
حالا نتیجه اش هرچى میخواد باشه…!
منوّر بزن!
والسّلام»

پست اینستاگرامی محسن افشانی

ضد و نقیض‌های این چنینی در رفتار و روابط زناشویی بازیگران، بار‌ها و بار‌ها دیده شده است. بسیاری از کسانی که مدعی سردمداری فرهنگ و هنر کشور هستند، توان مدیریت خانواده خود را ندارند و بیش از خبر ازدواج، حواشی طلاقشان خبرساز می‌شود. کسانی که الگوی جامعه برای جوانان به حساب می‌آیند، در پس ویترین جذاب زندگی شان، تاریکی مطلق از مشکلات خانوادگی دیده می‌شود.

دشمنی زن و شوهری خیابانی و افشانی

بار‌ها شده است که بازیگران همراه با همسرشان به رسانه‌ها می‌آیند و از شیرینی روابطشان می‌گویند؛ اما با گذشت زمانی کوتاه، قطع ارتباط طرفین سوژه رسانه‌ها می‌شود. وقتش رسیده است که روز‌های خوش زندگی این هنرمندان هم مانند روز‌های تاریکشان سانسور و از حضور هرچه بیشتر آن‌ها در رسانه‌ها جلوگیری شود. کسانی که از هر رسانه‌ای برای بیان زندگی شخصی‌شان استفاده و با آن جلب توجه و حتی درباره همه موضوعات اظهار نظر می‌کنند، باید خود را مانند مردم ببینند؛ در جایگاه خود صحبت کنند و این قدر به فکر زیبا نشان دادن زندگی‌ معمولشان نباشند.

مردم حق دارند حقیقت را بدانند و تصورات واهی را در ذهن خود نپرورانند. ماجرای درگیری محسن افشانی و همسرش بیش از هر چیز به مردم ثابت می‌کند که وقت الگو قرار دادن زندگی این مدل از هنرمندان به پایان رسیده و باید این حقیقت را درک کرد که سلبریتی‌ها چیزی بیش از مردم در وجودشان نیست؛ حتی شاید چند گام از آحاد جامعه عقب‌تر هم باشند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

پشت پرده تجارت سیاه قمارباز‌ها در اینستاگرام

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، برای جمع کردن فالوئر دست به هر کاری می‌زنند، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 6 =