آخرین خبر از وضعیت جسمانی “رضا ناجی”

به گزارش کافه ستاره، بازیگری است که “آواز گنجشک‌ها” را در کارنامه‌اش دارد، “ایکس لارج” و “آباچی” و “تگزاس” را نیز بازی کرده است. در تلویزیون هم این تفاوت در کاراکترها و نقش‌ها را می‌بینیم؛ جایی که “رضا ناجی” هم ملودرام “از یاد رفته” بازی می‌کند و هم “دیوار به دیوار” و “موج و صخره”. بارها به خاطر “آواز گنجشک‌ها”ی مجید مجیدی از جشنواره‌های بین‌المللی جایزه گرفته است، مثل خرس نقره‌ای از جشنواره فیلم برلین، جشنواره فیلم دمشق، جشنواره آسیا پاسیفیک (استرالیا) و جشنواره‌های داخلی و خارجی که او را ستایش کرده‌اند. او مدتی است شیمی‌درمانی می‌شود و قدری جامعه هنری کشور و علاقه‌مندان به دنیای تصویر را نگران کرده است.

رضا ناجی از آخرین وضعیت جسمانی‌اش صحبت کرد و گفت: ۱۶ سال پیش در روده بزرگم مشکل پیدا شد و بعد از عمل جراحی و برداشت ۲۳ سانت از روده‌ام، پزشکان تشخیص دادند که بهبود پیدا کرده‌ام و به من گفتند برو زندگی‌ات را ادامه بده! اما بیماری بعد از ۱۵ سال به سراغم آمد و شهریورماه سال گذشته دوباره ناراحتم کرد. این بار به سراغ پزشکان رفتم و برخی از آنها شکم را باز نکرده، تشخیص می‌دادند که روده‌ام را به طور کامل بردارم اما وقتی دوباره به دکتری که جراحی‌ام کرده بود مراجعه کردم او گفت باید عمل شوم و شیمی‌درمانی کنم تا بیماری به طور کلی از بین برود.

وی افزود: ۱۲ دوره شیمی‌درمانی درنظر گرفتند که ۱۱ مرحله گذرانده‌ام و چند روز آینده آخرین مرحله شیمی‌درمانی شروع می‌شود که ۱۵ روز به طول می‌انجامد. اگر سی‌تی‌اسکن به خوبی جواب دهد کاملاً خوب می‌شوم در غیر اینصورت سه یا چهار جلسه تمدید خواهیم کرد.

این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه از تلویزیون ناراحتم و تصمیم گرفته‌ام که به تلویزیون برنگردم، گفت: این روزها کار پیشنهاد می‌شود اما خودم رد می‌کنم، چون وضعیت جسمانی‌ام کاملاً بهبود پیدا کند دوباره به کار برخواهم گشت. دوست دارم فقط در سینما کار کنم چون تلویزیون اذیتم کرد. در جریان “دیوار به دیوار” آخرین سریالی که برای تلویزیون بازی کردم، هستید که تهیه‌کننده‌اش چگونه بی‌تعهدی کرد و هنوز هم دستمزد ما را پرداخت نکرده است. چندین بار به تلویزیون مراجعه کردیم اما به جایی نرسید.

وی خاطرنشان کرد: تلویزیون دستمزدهای ما را پیگیری می‌کرد و این بار به شبکه سه و دیگر دست‌اندرکاران امر مراجعه کردیم به جایی نرسیدیم. حتی تهیه‌کننده (رحیمی‌نادی) کماکان هم به تماس‌ها و پیامک‌هایم پاسخ نمی‌دهد؛ به او نوشتم و اطلاع دادم که در این وضعیتم و به پول نیاز دارم اما دریغ از پاسخ! ما معمولاً به اعتبار تلویزیون، سریالی را قبول می‌کردیم و می‌کنیم و بیشتر از شخص برای ما اعتبار خود تلویزیون مهم است. قبلاً کمک می‌کردند و پاسخگو بودند. به خاطر این مشکلات تصمیم گرفتم دیگر با تلویزیون کار نکنم.  اگر کار هم بکنم و قرارداد ببندم اول پولم را می‌گیرم و بعد کار می‌کنم و این شرایط را هم نپذیرند کار نمی‌کنم.

ناجی در خصوص آرزوی قلبی‌اش گفت: آرزوی قلبی‌ام بازی نقش “مولانا” بوده که قسمت نشده است.

رضا ناجی ۵ فیلم سینمایی را در نوبت اکران دارد که یکی از این کارها، محصول مشترک ایران و باکو است؛ او در فیلم سینمایی “قلعه عشق” نقش شاه باکو را بازی می‌کند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

امیر حسین آرمان همبازی پژمان جمشیدی شد

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، جدیدترین خبر از پروژه فیلم سینمایی بخارست، حکایت از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =