مجید مظفری:کرونا چیزی را برای بازیگران پیشکسوت تغییر نداده است

به گزارش کافه ستاره،مجید مظفری پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر چندین پیشنهاد دارم اما واقعیت امر این پیشنهادات برایم چندان جذاب نبودند که بخواهم به آنها بپیوندم، از سویی در چهار ماه گذشته اکثریت تولیدات متوقف شده و به همین دلیل من هم کم‌ کار‌تر از گذشته شده‌ام.

وی با اشاره به حضورش در سریال تلویزیونی «ایل دا» اضافه کرد: در حال حاضر آفیش در سریال «ایل دا» به کارگردانی راما قویدل هستم و به همین دلیل نمی‌توانم کار دیگری را قبول کنم، پیش از اسفند ماه سال گذشته مشغول بازی در این سریال بودم منتها به دلیل بیماری کرونا تولید اثر متوقف شد و تا امروز هم خبری از شروع دوباره فیلمبرداری به من داده نشده است، طبیعناً هر لحظه ممکن است فیلمبرداری این سریال شروع شود، به همین خاطر من هم باید در انتخاب‌های دیگر و یا قبول پیشنهادات بازیگری این سریال را در ارجحیت قرار دهم.

بازیگر فیلم سینمایی «خوب بد جلف» درباره نقش خود در سریال «ایل دا» افزود: در این سریال که ساختاری محلی دارد من در نقش یک خان لُر ظاهر شده ام، نقشم نسبت به آثاری که تاکنون در آنها بازی داشته‌ام بسیار متفاوت است و در این اثر به لهجه عزیز لُری صحبت می کنم. این نقش برای من جذابیت‌های خاص خود را دارد، جذابیت‌هایی که امیدوارم مخاطب هم آنها را دوست داشته باشد.

وی پیرامون کیفیت سریال «ایل دا» و احتمال موفقیت این اثر روی آنتن تلویزیون اضافه کرد: واقعیت امر در حین تولید نمی‌توان کیفیت یک اثر را پیش بینی کرد زیرا همه چیز به محصول نهایی بعد از تدوین بستگی دارد، همه چیز یک سریال تنها بازیگران آن نیستند، موسیقی، صدابرداری، صداگذاری و تدوین همه از جمله عواملی هستند که ممکن است باعث موفقیت و یا حتی شکست یک پروژه باشند.

بازیگر فیلم «کشتی آنجلیکا» نقطه قوت سریال «ایل دا» را اینگونه توصیف کرد: این سریال از لحاظ کارگردانی و فیلمنامه از قدرت زیادی برخوردار و امیدوارم در هنگام پخش هم بتواند با استقبال مخاطبان خوبی روبرو شود. البته از مهمترین دلایل موفقیت یک سریال زمان پخش آن است، باید دید «ایل دا» در چه زمانی پخش می‌شود تا درباره احتمال موفقیت آن نظر بیشتری داد.

وی با اشاره به تعطیلی مجموعه تفریحی خود طی سال گذشته اظهار کرد: واقعیت امر در کنار بازیگری به تاسیس یک مجموعه تفریحی به نام آمفی کافه پرداخته بودم اما متاسفانه ضرر مالی فراوانی که این مکان برایم به همراه داشت باعث شد تا آن را طی سال پیش تعطیل کنم و ملک را هم به مالک پس بدهم.

این بازیگر سینما با تاکید بر مشکلات معیشتی بازیگران پیشکوست طی چهار ماه گذشته و تعطیلی بر اثر شیوع بیماری کرونا اضافه کرد: بسیاری از بازیگران و عوامل پشت صحنه سینما و تلویزیون طی ماه‌های گذشته بیکار بوده‌اند و طبیعتا این اتفاق باعث شده تا اکثریت آنها با مشکلات وخیم مالی روبرو شوند. متاسفانه هیچ اعتنایی هم به عوامل سینما نمی‌شود، طبیعی است که طی چنین شرایطی باید از این اقشار حمایت کرد اما تاکنون که هیچ حمایتی انجام نشده است.

مظفری در همین رابطه اذعان کرد: البته این نکته را فراموش نکنیم که بازیگران پیشسکوت سالهاست در خانه نشسته اند و این بیماری کرونا برای آنها چیزی را تغییر نداده است، آنها سالهاست به کم کاری و بیکاری عادت کرده‌اند زیرا سالهاست که قرنطینه خانگی هستند و هیچکس آنها را نمی‌بیند. آنها به خانه نشینی و دیده نشدن عادت دارند پس وحشت زیادی از وضعیت فعلی ندارند.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

امیر حسین آرمان همبازی پژمان جمشیدی شد

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، جدیدترین خبر از پروژه فیلم سینمایی بخارست، حکایت از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =