کاوه سماک باشی: انتخاب‌های اشتباه زیادی در کارنامه کاری خود دارم

کاوه سماک‌باشی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری به ویژه در دهه ۸۰ گفت: دهه هشتاد دهه خاصی برای من بود در آن زمان دست به انتخاب‌های اشتباه زدم در حالی که نمی‌باید چنین کاری را انجام می‌دادم و کار‌های بسیاری را قبول کردم.
وی وقفه ایجاد شده در پذیرش کارهایش را اتفاقی خوب دانست و افزود: برای مدتی وقفه‌ای در فعالیت‌هایم داشتم که سبب شد تا بتوانم با رویکردی جدید دوباره وارد عرصه بازیگری شوم و این بار برای پذیرش نقش‌هایم با دقت و توجه بیشتری دست به انتخاب بزنم، البته باید توجه داشت که گزیده کارکردن با کم کار کردن تفاوت فراوانی دارد.

سماک باشی تاکید کرد: تلاش دارم تا دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نکنم لذا فیلمنامه و تیم کاری برایم مهم هستند، بنابراین در دو کار موفق و خوب «سرگشته» و «ماهور» به ایفای نقش در سال‌های گذشته پرداختم و از این بابت خوشحالم که انتخاب های خوبی انجام دادم.
وی بازی در فیلم سینمایی «اشنوگل» را به عنوان یک تحول ارزشمند در پرونده هنری خود دانست و افزود: ایفای نقش در فیلم سینمایی «اشنوگل» برای من یک موفقیت دوباره محسوب شد چرا که ایفای نقش در این پرژه سینمایی توانستم دوباره بگویم که در حوزه سینما پیشرفت کرده ام.

سماک باشی در مورد ایفای نقش خود در سریال تلویزیونی «بچه مهندس ۳» اظهار کردعوامل سریال «بچه مهندس ۳» گروهی بسیار موفق و خوب بودند و هستند و من از ایفای نقش در این سریال محبوب تلویزیونی و در کنار چنین عواما پرتلاش و حرفه ای نهایت لذت را بردم.

وی پیرامون لزوم  همدلی در کار گروهی را یک امتیاز در فیلم‌سازی دانست و ابراز کرد: همدلی گروهی در آثار تصویری اعم از سینما و تلویزیون تاثیر بسیار مثبتی بر روند فعالیت کار یک بازیگر میگذارد بدین ترتیب من در سریال «بچه مهندس ۳» علاوه بر اینکه نقشی که مورد علاقه‌ام بود را بازی کردم توانستم کار با گروه خوب و حرفه ای را تجربه کنم که سبب شد سریال «بچه مهندس ۳» به‌ عنوان یک سکوی پرتاب دیگر برایم محسوب شود.

وی پیرامون همکاری با کارگردانی همچون علی غفاری در سریال تلویزیونی «بچه مهندس ۳» بیان کرد: علی غفاری به عنوان کارگردان در  سریال «بچه مهندس ۳» آرامشی را به گروه منتقل می‌کرد که بسیار ارزشمند بود و باعث می‌شد بازیگرانی همچون من فارغ از بسیاری از دغدغه‌ها و مسائل، متمرکز بر کار خود شویم و این امر برای من بازیگر بسیار ارزشمند بود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

شرکت‌کنندگان «عصر جدید» و «خنداننده شو» برای اجراهای خارج از این برنامه‌ها، چه‌قدر می‌گیرند؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، دستمزد ابوطالب حسینی، سعید فتحی‌روشن، علی فــریــادی، امــیــرحــســیــن قــیــاســی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =