علی مسعودی: ان‌شاءالله سندروم دستِ بازیگران‌مان دو سه ماهی کار نکند و در فضای مجازی چیزی نگذارند

به گزارش کافه ستاره، علی مسعودی با انتقاد از یکسری بازیگرانِ فعال در فضای مجازی، گفت: دعا کرده‌ام ان‌شاءالله سندروم دستِ بازیگران‌مان دو سه ماهی کار نکند و در فضای مجازی چیزی نگذارند کارمان پخش می‌شود. تلاش کردیم کار خوبی را بسازیم و آرزو دارم هرچه زودتر روی قابِ تلویزیون بیاید و مردم را خوشحال کند. سریال، صداگذاری، تدوین و بازبینی شده و مسئولین و دست‌اندرکاران دیده‌اند ما را مورد محبت و لطفشان قرار دادند. اما از طرفی قرار نیست هرکسی هر کاری دلش می‌خواهد در فضای مجازی انجام دهد، باید خودشان را کنترل کنند.

وی در خصوص شروع ساخت سریالی در مشهد مقدس، تأکید کرد: 20 روز دیگر عازم مشهد خواهم بود تا پیش‌تولید سریالی به نام “نوروز رنگی” را آغاز کنم. این سریال 17 قسمتی محصول سیمافیلم است که فضای کمدی دارد. خودم یکی از نقش‌های این سریال طنز را بازی می‌کنم که با لهجه و گویش مشهدی تولید خواهد شد.

مسعودی در پاسخ به این سؤال که برای چه زمانی درنظر گرفته شده و چه بازیگرانی را به خدمت خواهید گرفت، توضیح داد: احتمالاً سریال به مناسبت عید نوروز برسد و 70 درصد بازیگران‌مان از هنرمندان خوب تئاتر و نمایش مشهدند. این را بدانید که حواسم را جمع می‌کنم هرکسی را جلوی دوربین نیاورم، کسانی که متوجه قاب مقدس تلویزیون‌اند و سیما را خانه خودشان می‌دانند. نسبت به مردم ایران متعهدند و مراقب‌اند هرکاری نکنند. این بار با کسانی کار می‌کنم که هر بامزگی را در فضای مجازی به تصویر نکشند و تعهد اخلاقی به گروه و پروژه داشته باشند. البته در کنار بازیگران خوب مشهدی از یکی دو چهره هم استفاده خواهم کرد.

وی با اشاره به شروع فصل جدید برنامه “خونه‌مونی” شبکه نسیم، افزود: ما سعی کردیم در فصل اول بسیار صمیمی و ساده باشیم و در دلِ این اتفاقات، استعدادهای مردمی معرفی شوند. برای شروع فصل دوم “خونه‌مونی”، در پاییز فراخوان می‌زنیم مردم فیلم‌هایشان را بفرستند و با یکسری تغییراتی، اواخر پاییز ضبط برنامه را آغاز می‌کنیم. خوشبختانه در این فصل خیلی استعدادهای درخشانی را دیدم که حتی به مرحله فینال نرسیدند و جزو نفرات اول نبودند اما در سریال جدیدم از آنها استفاده خواهم کرد.

کارگردان و نویسنده تلویزیون به این نکته اشاره کرد که رضا عطاران پای تماشای لحظاتی از سریال “آخر خط” نشست و گفت: اصلاً‌ توقع چنین روابط و زندگی جاری را نداشتم که بدون اغراق و غلو سکانس‌ها را جلو بردی. می‌دانید که رضا عطاران اصلاً رودربایستی ندارد و در جریان تماشای چند سکانس از سریال “آخر خط” چنین نکاتی را گفت. واقعاً جایش در تلویزیون خالی است که امیدواریم روزی آنقدر حال دل رضا عطاران خوب باشد که به تلویزیون برگردد و دوباره سریال‌سازی کند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

سرنوشت عجیب چند بازیگر سریال مختارنامه

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سریال مختارنامه در سالیان اخیر بارها و بارها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.