تفریح دسته‌جمعی فوتبالیست‌ها در اوج کرونا

به گزارش کافه ستاره، از اسفند پارسال تمام رسانه‌های کشور از صداوسیما گرفته تا رسانه‌های مکتوب و مجازی و حتی شبکه‌های خارجی درباره ویروس کرونا به‌صورت مکرر صحبت کرده‌اند تا آگاهی مردم نسبت به این بیماری ناشناخته بیشتر شود. فوتبال ماه‌هاست تعطیل است و بسیاری بازیکنان به توصیه مدیران و مربیان در مصاحبه‌های‌شان خواستار تعطیلی لیگ شده‌اند تا سلامت‌شان به خطر نیفتد، اما خیلی از این صحبت‌ها شو است و نمایش‌های مصنوعی به‌خاطر منافع فردی و تیمی و مالی!

تصاویری که در این گزارش منتشر کرده‌ایم نشان می‌دهد بسیاری از بازیکنان فوتبال کشور ویروس کرونا را به شوخی گرفته‌اند یا به‌نوعی در مصاحبه‌های‌شان شنونده را فردی صاحب درک تصور نکرده‌اند.

۲ هفته قبل گروهی از بازیکنان تیم‌های مختلف که هم‌سن و سال و رفیق هستند به تور ۳ روزه در ییلاق النزه منطقه‌ای مابین ماسال و شاندرمن در استان گیلان رفتند و…

تفریح دسته‌جمعی فوتبالیست‌ها در اوج کرونا

برای فوتبالیست‌ها شبی ۵۰۰ هزار تومان

(م. ع) مالک کلبه‌های این ییلاق یکی از کلبه‌های دو خواب را به این بازیکنان اجاره داده است. به‌عنوان یک مشتری با او تماس گرفتیم و گفتیم اجاره کلبه‌هایت چقدر است که پاسخ داد شبی ۷۰۰، ۸۰۰ هزار تومان، اما الان کلبه خالی یکی باقی مانده که فوتبالیست‌ها در آن سکونت داشتند، بقیه پر هستند و این یکی هم امروز خالی شده و به‌خاطر تعطیلات آخر هفته کلی مشتری پایش نشسته است. از او پرسیدیم به فوتبالیست‌ها شبی چقدر کرایه داده بودی که در پاسخ گفت، چون در پیج‌های‌شان حسابی برایم تبلیغ کردند شبی ۵۰۰ هزار تومان البته ماشین آکسفورد هم داریم. منظورش همان پاترول است که از تپه‌ها بالا می‌رود! می‌پرسیم فوتبالیست‌ها چند نفر بودند که می‌گوید آخرش نفهمیدم ۷، ۸ نفری بودند، ولی من فقط امید نورافکن را می‌شناختم!

تفریح دسته‌جمعی فوتبالیست‌ها در اوج کرونا

بازیکنانی که قابل تشخیص هستند

امید نورافکن (سپاهان)، سبحان صفری‌زاده (سردار بوکان)، محمد سلطانی‌مهر (شاهین شهرداری بوشهر)، محمدصادق پاک‌قدم و مهدی یوسفی (بادران تهران) و محمد خدابنده‌لو (پیکان) نفراتی هستند که از روی عکس‌های منتشره قابل شناسایی هستند. از این جمع سبحان صفری‌زاده شاگرد پیروز قربانی پارسال مادر گرامی‌اش را از دست داد. اما سؤال اینجاست که این نسل جوان که تعدادی از آن‌ها سابقه حضور در تیم ملی جوانان و امید را دارند و به‌خصوص امید نورافکن کاپیتان تیم ملی امید با سابقه بازی در اروپا چه فکری کرده‌اند که در اوج شیوع ویروس کرونا به تور شمال رفته‌اند؟ آن‌ها مدام دست روی شانه‌های یکدیگر گذاشته و عکس‌های یادگاری انداختند و همگی شب را در کلبه‌ای کوچک در حداقل فاصله اجتماعی سپری کرده‌اند. اما آیا فکر نکرده بودند احتمال دارد به ویروس مبتلا شوند؟

تفریح دسته‌جمعی فوتبالیست‌ها در اوج کرونا

مدیران و مربیان کجا هستند؟

دیروز نتیجه تست امید نورافکن مثبت درآمد. خب حالا تکلیف رفقایش که ۳ روز کنار هم نفس کشیده و غذا خورده‌اند چه می‌شود؟ آن‌ها هم سر تمرین تیم‌های باشگاهی خود رفته‌اند و خدا می‌داند چه در دل همبازیان‌شان می‌گذرد.
مربیان و مدیرانی که این روزها برای همه نسخه می‌پیچند قادر به کنترل و راهنمایی بازیکنان ۲۰، ۲۲ ساله باشگاه خود نیستند، ولی برای بقیه خط و نشان کشیده و گاهاً چهره اندیشمندان و پزشکان حاذق را گرفته و مسئولان وزارت بهداشت را هم نصیحت می‌کنند.

تفریح دسته‌جمعی فوتبالیست‌ها در اوج کرونا

کرونا لطیفه نیست

یکی از بازیکنان گروه تور گردشگری ییلاق النزه با لباس تیم ملی امید کنار سایر دوستانش مشغول تمرین و عبور از موانع دیده می‌شود. باز جای شکرش باقی است این جوانان پرانرژی در سفر تفریحی‌شان فکر انجام تمرین و حفظ آمادگی جسمانی بوده‌اند، اما انگار نمی‌دانستند کرونا جان هزاران نفر را در همین کشور گرفته است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

بهناز شفیعی: امسال اروپا را با موتور دور می‌زنم

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، بهناز شفیعی می‌خواهد با موتورش اروپا را دور بزند. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =