بهروز بقایی: همچنان در خانه قرنطینه هستم

به گزارش کافه ستاره، بهروز بقایی پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود بعد از ابتلا به بیماری کرونا گفت: خوشبختانه حالم نسبت به ماه‌های گذشته بسیار خوب است، دیگر مشکل خاصی از لحاظ سلامتی ندارم منتها همچنان در خانه مشغول استراحت و البته قرنطینه هستم.

وی در همین راستا ادامه داد: نزدیک به سه ماه پیش از بیمارستان مرخص شدم و کل این مدت را در خانه بودم، بدون شک خانه نشینی طولانی مدت سخت و آزار دهنده است اما چاره‌ای نیست، البته طی این مدت هم پیشنهادی برای بازی نبوده و من هم مثل اکثریت بازیگران بیکار بوده ام.

این بازیگر پیشکسوت درباره وضعیت روحی خود افزود: شرایط فعلی و قرنطینه خانگی بعد از نزدیک به سه ماه برای همه سخت است، طبیعتا بعد از گذران این دوره طولانی از خانه نشینی همچون اکثریت آدم‌ها کمی کسل و بی‌حوصله‌ام و امیدوارم که سریعتر شرایط فعلی تمام شود.

وی در همین راستا تاکید کرد: خوشبختانه بعد از ماه‌ها معالجه نیازی به مصرف دارو ندارم و این خانه نشینی هم بابت احتیاط بیشتر است، بیرون هم کاری نیست، اکثر پروژه ها متوقف شده‌اند، برخی کارها هم به کل تعطیل کرده‌اند، در هر حال من وضعیت خوبی دارم و اگر کاری باشد بازی خواهم کرد.

بقایی با اشاره به تمام شدن بیماری کرونا برای وی خاطرنشان کرد: دیگر هیچ علائمی از بیماری ندارم، خوشحالم که توانستم این بیماری را پشت سر بگذارم، شرایط سختی بود اما دعای همه مردم با من بود و من هم از این اتفاق خرسندم، امیدوارم با تمام شدن کامل وضعیت فعلی و بیماری کرونا بتوانم بار دیگر کنار مردم بروم.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

شرکت‌کنندگان «عصر جدید» و «خنداننده شو» برای اجراهای خارج از این برنامه‌ها، چه‌قدر می‌گیرند؟

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، دستمزد ابوطالب حسینی، سعید فتحی‌روشن، علی فــریــادی، امــیــرحــســیــن قــیــاســی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =