لیلا زارع:رنج بازیگری را با عشق به جان می خرم

به گزارش کافه ستاره، لیلا زارع بازیگر نامزد سیمرغ بلورین نقش مکمل زن جشنواره فیلم فجر پیرامون ایفای نقش خود در دو فیلم جشنواره فیلم فجر گفت: هر دو فیلم «روز بلوا» به کارگردانی بهروز شعیبی و «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی موضوع و مفهوم نقد اجتماعی در نوع خودشان دارند، شخصا به این نوع مضامین سینمایی علاقمند هستم و ایفای نقش در چنین آثاری را دوست دارم.

وی در همین راستا ادامه داد: سینما از نظر من به همه نوع ژانر و گونه نیازمند است، نباید مضامین و مفاهیم سینمایی را محدود کرد، به همین خاطر این هنر می تواند تمامی مفاهیم را در پی داشته باشد.

بازیگر فیلم سینمایی «روز بلوا» درباره نامزد شدن خود در جشنواره فیلم فجر اذعان کرد: خوشحالم که برای جشنواره امسال نامزد سیمرغ شده ام اما همیشه اعتقاد دارم که فکر کردن به این بخش از جشنواره برایم جالب نیست، یعنی برای جایزه گرفتن بازی نمی کنم هر چند بدون شک از داشتن آن خوشحالم می شوم اما اینطور نیست که در ابتدا به جایزه بگیر بودن نقش فکر کنم.

وی در همین رابطه تاکید کرد: من در هنگام پذیرش نقش و یا قبول نقش ذهنم را درگیر این حواشی نمی کنم، سعی می کنم نقشم را به بهترین شکل ممکن بازی کنم، مهم این است که من با یک گروه خوب کار کردم و همین برایم کافی است.

زارع خاطرنشان کرد: می دانم که بازیگری شغل سختی است و رنج فراوانی دارد اما من این رنج را با عشق به جان می خرم و این راه را با تمام وجودم پذیرفته ام.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

امیر حسین آرمان همبازی پژمان جمشیدی شد

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، جدیدترین خبر از پروژه فیلم سینمایی بخارست، حکایت از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 8 =