آیا “دردسرهای عظیم”۳ ساخته می‌شود؟

به گزارش کافه ستاره، “دردسرهای عظیم” از آن سریال‌هایی است که هرچند فصل ادامه پیدا کند مخاطب دارد؛ اما چندی پیش مهران مهام تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی به این نکته اشاره کرد که ساخت “دردسرهای عظیم”3 به شرط حضور جواد عزتی امکان‌پذیر است. سریالی که دو گانه‌اش برای تلویزیون ساخته شد و شخصیت اصلی آن را جواد عزتی بازی می‌کرد. حالا لطیفِ داستان مشغول کارهای سینمایی است و کمتر فرصت پیدا می‌کند جلوی دوربینِ تلویزیونی‌ها راه برود؛ این نکته‌ای است که تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی اشاره کرد.

علاوه بر جواد عزتی، جمع کردن هنرمندان “دردسرهای عظیم” کار سختی است؛ برزو نیک‌نژاد نویسنده و کارگردان “دردسرهای عظیم”در واکنش به ساخت فصل سوم این مجموعه تلویزیونی به خبرنگار خبرگزاری تسنیم،  گفت: “دردسرهای عظیم” متعلق به تلویزیون است؛  تلویزیون و مهران مهام تصمیم می‌گیرند که این اتفاق بیفتد یا خیر؛ اگر دوست داشته باشند این سریال ادامه پیدا کند،‌ قطعاً هرکاری از دست من بربیاید کوتاهی نخواهم کرد. امیدوارم بتوانم کاری بسازم سرمان را در برابر مردم بالا بگیریم.

او درباره فقدان فیلمنامه خوب در طنز تلویزیون، تصریح کرد: خنداندن خیلی سخت است و مردم ایران هم از آنجائیکه شوخ‌طبعی ذاتی دارند خیلی باید هوشیارانه برایشان نوشت و اجرا کرد. امیدوارم بتوانم کارهایی بسازم و یا بنویسم که مردم بخندند و شاد شوند؛ واقعاً جامعه و مردم به این خنده و شادی و رگه‌های طنز در فیلم‌ها و سریال‌ها نیازمندند.

نیک‌نژاد با انتقاد از قصه‌های تلخِ تلخی که حال مردم را خراب می‌کند، گفت: فکر می‌کنم این روزها با اتفاقاتی که اطراف‌مان رخ می‌دهد باید برای مخاطب قصه بگوییم. حتی اگر این قصه تلخ است با توجه به شرایط روزگار مردم حال‌شان را تلخ‌تر نکنیم. در همه فیلم‌هایم سعی کرده‌ام که قصه شیرین تعریف کنیم حتی اگر بستر این قصه واقعه‌ای تلخ بوده است. این اتفاق در فیلم “دوزیست” هم افتاد که نسبت به کارهای قبلی‌ام از روایت پیچیده‌تری برخوردار است.

وی افزود: با اینکه “دوزیست” کمدی صرف نیست و ملودرام اجتماعی محسوب می‌شود، سعی کردیم در دقایق و لحظاتی مردم را بخندانیم تا زمانی که از سینما بیرون می‌آیند ناراحت نباشند. قطعاً ولی‌نعمتان ما مخاطبین‌اند. سینما بدون مخاطب یعنی هیچ! امیدوارم که مخاطب کار را دوست داشته باشد. فکر می‌کنم وقتی از نگاه مردم برگزیده شدیم، شان می‌دهد که این فیلم مقبول مردم بوده است.

او در مورد بازی متفاوت هادی‌حجازی فر در “دوزیست”، گفت: اگر این فیلم 7 بازیگر دارد، همه بازی‌ها یک دست است و همه از نظر من خوب بازی کرده‌اند. در مواردی تلاش کردم که کارگردانی دیده نشود و بیشتر هنر بازیگری به چشم بیاید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

سرنوشت عجیب چند بازیگر سریال مختارنامه

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، سریال مختارنامه در سالیان اخیر بارها و بارها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.