رونالدو رسما نامزد کرد

به گزارش کافه ستاره، جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو فوق ستاره دنیای فوتبال و باشگاه یوونتوس ایتالیا در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که با کریستیانو رونالدو چند وقتی است رسما نامزد کرده است.

البته در روز تولد جورجینا او رونالدو را همسر خطاب کرد که شائبه ازدواجشان را بیش از پیش افزایش داد، اما رونالدو هر بار در مصاحبه هایش این اتفاق را رد و اعلام کرده که هنوز نامزد هستند، اما به نظر می‌رسد هر ۲ قصد دارند تا در سکوت محض رسانه‌ای مراسم ازدواجی ترتیب دهند و بدون حضور برخی از سلبریتی‌های ورزشی ازدواجشان را رسمی کنند.

رودریگز و رونالدو به مدت ۲ سال با یکدیگر نامزد و در این ۲ سال اعلام کرده اند که علاقه‌ای به صحبت در مورد ازدواجشان با رسانه‌ها ندارند و هر بار روی به تکذیب این قضیه آورده اند. جورجینا همچنین در مورد نحوه آشنایی اش با رونالدو عنوان کرد: روز اول قد بلند و قیافه او مرا به خودش جذب کرد و در نهایت تعداد دفعاتی که یکدیگر را دیدیم افزایش پیدا کرد.

وی افزود: من و کریستیانو نمی‌خواهیم فرزندانمان را در خانه  حبس کنیم. به آن‌ها وفاداری و عشق یاد می‌دهیم و باید آن‌ها بدانند که در دنیای واقعی و خارج از نام رونالدو زندگی می‌کنند. تمام تلاش ما بر این است تا زندگی حقیقی را برای آن‌ها ملموس کنیم.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

جنجال فایل صوتی غیراخلاقی؛ پای «پرستو» در میان است؟!

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، در شرایطی که تیم ملی ایران مهیای رقابت با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =