عذرخواهی مضاعف یک کارگرزاده

به گزارش کافه ستاره،بعد از توجیه‌های ریما رامین‌فر که در کانال تلگرامی سینما اکران خطاب به روزنامه‌نگاران نوشت: «این مصاحبه امیر جعفری متعلق به چند‌ سال پیشه… یک دقیقه از مصاحبه یک‌ساعته… توقع داشتم که کل مصاحبه رو که مربوط به قبل از انتخابات ریاست‌جمهوریه کامل می‌دیدید و بعد اظهارنظر می‌فرمودید»؛ نوبت خود امیر جعفری رسید که آن ویدیو را «تقطیع‌شده» نامیده و بگوید: «بابت حرف‌هایی که از من منتشرشده عذر می‌خواهم، مخلص کسانی که آزرده‌خاطر شده‌اند هستم و دست‌شان را می‌بوسم. آن ویدیو مال دو‌ سال و نیم قبل بود و شصت دقیقه بود و همه‌اش را تقطیع کردند، با این حال قبلا عذر خواسته بودم و باز هم عذر می‌خواهم. دوستان فراموش نکنید که من همیشه پشت شما بودم. هر بار هر تریبونی که دست من آمده، بدون ابایی از مردمم حمایت کردم و از هیچ‌کس هم ترسی نداشتم. همیشه این را با افتخار گفتم که من کارگرزاده‌ام. نه برادرم وزیر است و نه پدرم حکومتی بوده است. نه خودم از جایی رانت گرفتم و نه خواهم گرفت! و دعا می‌کنم هر مسئولی، هر وزیری و هر آقازاده‌ای که حق مردم را خورده خدا ایشالا از حلقومش آن  را بیرون بکشد!»
گفته‌های امیر جعفری خیلی زود جو فضای مجازی را از این رو به آن رو کرد و همه جا پر شد از کامنت‌ها و پست‌های حمایتی، چون: «منصف باشیم جعفری بارها انتقادات تندی کرده که هر کسی شهامت آن را نداشت» یا: «حتی اگر هم امیر جعفری اشتباهی کرده، این‌که شهامت عذرخواهی‌کردن داشته مهم است. این یعنی احترام به مخاطب» یا: «کاش خیلی‌ها مانند تو شهامت عذرخواهی از مردم را داشتند تا ببینند مردم و مخاطبان اگر که با آنها صادقانه رفتار شود، بسیار بخشنده‌اند» و البته این یکی که بیش از بقیه لایک خورده: «دم شما گرم امیرخان جعفری»…
اما برخی هنوز هم علیه امیر جعفری بودند. ازجمله کاربری که نوشته بود: «آقای جعفری، شما بسیار از این حرف‌ها را قبلا زده‌ای! حتی قبل از خواب برج عاجی که دست در گردن بابک زنجانی می‌دیدی» و این یکی: «اگر به شهرت و‌ محبوبیت شما خدشه وارد نمی‌شد، این معذرت صوری را ادا می‌کردی؟ به‌ خدا نه؛ چون فقط از این‌که مردم را ناراحت کرده‌ای عذر خواسته‌ای و نه از بابت حرف‌هایت» و نیز این: «می‌شه روشن بگی که کدام  دوستان را مورد خطاب قرار می‌دهی و می‌گویی «دوستان من، فراموش نکنید که من همیشه پشت شما بوده‌ام؟»

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

امیر حسین آرمان همبازی پژمان جمشیدی شد

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، جدیدترین خبر از پروژه فیلم سینمایی بخارست، حکایت از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =