همه مسافرت هنرمندان به خارج از کشور که حاشیه ساز شد!/ از نگار و ستاره تا آزاده و ویشکا!

به گزارش کافه ستاره،زندگی سلبریتی ها و چهره های معروف ایرانی پُر از اتفاقاتی است که گاها بسیار غیر منتظره بوده. مرز میان کار و زندگی شخصی چهره‌های مشهور گاهی آنقدر باریک می‌شود که کنترل کردن آن بسیار دشوار است. مسافرت نگار جواهریان و رامبد جوان به کانادا و فیلم بی حجاب ستاره اسکندری در ترکیه نمونه‌ای از اتفاقاتی است که آشکار می‌کند زندگی هنرمندان زیر ذره‌بین مردم و رسانه‌ها است. فارغ از اینکه چه موضعی نسبت به این قضایا داشته باشیم در این مطلب به چند و چون جنجال هایی که مسافرت هنرمندان  به خارج از کشور درست کرد ، خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

تابستان داغ آزاده نامداری

ماجرا چه بود؟

تابستان سال ۹۶ آزاده نامداری همراه همسر و دخترش به سوئیس سفر کردند. بعد از چند روز انتشار عکس‌های بی‌حجاب وی در این کشور باعث تعجب همه شد.

چرا جنجالی شد؟

انتشار عکس‌های بی‌حجاب نامداری در سوئیس از آن جهت جنجالی شد که وی همیشه با چادر در تلویزیون اجرا می‌کرد و همچنین در طول این سفر دو عکس از خودش با چادر منتشر کرده بود.

واکنش به این ماجرا:

بعد از انتشار گسترده عکس‌های وی در فضای مجازی نامداری ویدئویی منتشر کرد که در آن مدعی شده بود وی در جمع محارمش بوده است! این ویدئو را از اینجا تماشا کنید.

آخرش چی شد؟

این مجری بعد از حواشی سفرش هیچ اجرایی در تلویزیون نداشت و مدتی برنامه‌ای با موضوع تربیت کودک در یکی از سایت‌ها اجرا کرد که با اقبالی مواجه نشد.

مسافرت هنرمندان

رامبد، نگار و نی نی

ماجرا چه بود؟

رامبد جوان همراه همسرش چند هفته قبل به کانادا سفر کرد. ابتدا این تصور وجود داشت که وی برای اکران فیلم قانون مورفی رفته است اما بعد از چند روز این شائبه ایجاد شد که جوان برای تولد فرزندش در این کشور حضور دارد. به دنبال این حواشی عکسی از رامبد جوان و نگار جواهریان در خیابان‌های کانادا منتشر شد که موجب شد سیل انتقادات به طرف این دو بازیگر جاری شود.

چرا جنجالی شد؟

ماجرای سفر رامبد جوان به این دلیل جنجال به پا کرد که خیلی‌ها معتقد بودند کسی که در برنامه‌هایش ادعای وطن‌پرستی می‌کند چرا ترجیح می‌دهد فرزندش متولد کشور دیگری باشد. اینقدری که این موضوع نقد شد، حتی عکس بی‌حجاب نگار جواهریان چندان مورد هجمه قرار نگرفت چون برخی‌ها بر این باور بودند که این بازیگر هیچ وقت ادعای حجاب نداشته است.

واکنش به این ماجرا:

رامبد جوان و نگار جواهریان هیچ واکنشی به این حواشی نشان ندادند. اما برخی افراد نظیر تعدادی از کمدین‌های خنداننده‌شو، امیرمهدی ژوله، سوسن پرور و حتی ابراهیم داروغه‌زاده، رئیس اداره ارزشیابی معاونت سینمایی از اقدام رامبد جوان برای تولد فرزندش در کانادا حمایت کردند.

آخرش چی شد؟

زمزمه‌های درباره ممنوع‌التصویری رامبد جوان در صدا و سیما شنیده می‌شود اما هیچ مقام رسمی این موضوع را تایید نکرده است. باید منتظر ماند تا رامبد جوان به ایران برگردد و فرجام این ماجرا مشخص شود.

مسافرت هنرمندان

فریاد «سلبریتی خائن» بر سر ستاره اسکندری

ماجرا چه بود؟

چند روز قبل ویدئویی از ستاره اسکندری بدون حجاب در ترکیه منتشر شد که فردی مخفیانه فیلمبرداری می‌کرد و در آن فریاد می‌زند سلبریتی‌های خائن…

چرا جنجالی شد؟

پُر سر و صدا شدن این ویدئو بیشتر به حواشی چند ماه اخیر سلبریتی‌ها و به ویژه ماجرای رامبد جوان برمی‌گردد. در هیاهوی سفر پُرحاشیه رامبد جوان انتشار این ویدئو با فاصله زمانی اندک باعث شد که مردم به رفتار چهره‌های بیش از پیش حساسیت نشان دهد.

واکنش به این ماجرا:

ستاره اسکندری عکسی‌العملی به این موضوع نشان نداد در عوض برادرش به دفاع از وی برخاست. روزبه اسکندری با انتشار ویدئویی گفت: خواهر من در داخل ایران قوانین را رعایت می‌کند و وقتی خارج از ایران می‌رود دوست دارد آن جوری که می‌خواهد بیرون برود و رفتار کند.

آخرش چی شد؟

از این ماجرا به دلیل اینکه مدت زمان زیادی نمی‌گذرد نمی‌شود درباره فرجام آن قضاوت کرد ولی بعید به نظر می‌رسد مشکلی را در روند کاری این بازیگر ایجاد کند.

مسافرت هنرمندان

لو رفتن عکس ویشکا آسایش در بیروت

ماجرا چه بود؟

چند سال قبل عکس خانوادگی ویشکا آسایش در بیروت منتشر شد.

چرا جنجالی شد؟

در آن سال‌ها به دلیل اینکه انتشار عکس‌های هنرمندان با این گستردگی نبود، این تصویر بازخوردهای زیادی را به همراه داشت.

واکنش به این ماجرا:

ویشکا آسایش در این باره گفت: آن تصویر، عکس پروفایل همسرم بوده و من آن را نگذاشتم. حساب همسرم خصوصی بوده و انتشارش احتمالا کار یک آدم بدجنسی بوده است.

آخرش چی شد؟

این موضوع مشکل خاصی را برای این بازیگر ایجاد نکرد و ویشکا آسایش به مسیر کار هنری‌اش ادامه داد.

مسافرت هنرمندان

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

گلشیفته فراهانی در جمع ده ستاره نوظهور سینما در سال ۲۰۲۰

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، با نزدیک شدن به پایان سال میلادی ۲۰۲۰، سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =