سمتی از تختخواب که شما برای خوابیدن انتخاب می‌کنید، نشاندهنده شخصیت شماست!

به گزارش کافه ستاره، خیلی از زوج‌ها سمتی بر اساس چیزهای مختلفی سمت مودر علاقه تختخواب را برای آرمیدن انتخاب می‌کنند. مثلا سمتی را انتخاب می‌کنند که برخاستن از آن ساده‌تر باشد و بتوانند بدون مزاحمت برای شریک زندگی خود، راحت‌تر به کودکان خود برسند یا سمتی را انتخاب می‌کنند که از پنجره دور باشد و اول صبح، نور کمتری مزاحمت خوابشان شود. بعضی‌ها هم صرفا یک عادت دیرپا را دنبال می‌کنند.
به نوشته سایت یک پزشک ،‌ جالب است بدانید که OnePoll با بررسی عادات خواب و شرایط ۲ هزار آمریکایی به نتایج جالبی رسیده است.
بر این اساس شخصیت و عادات و حتی سوگیری سیاسی اشخاص را می‌توان با دانستن سمتی از تختخواب که انتخاب می‌کنند، می‌توان تا حدی حدس زد.
** اگر شما در سمت چپ تختخواب می‌خوابید …
شما بیشتر احتمال دارد که سمت چپ مغزتان غالب باشد و بنابراین بیشتر خلاق و خیال‌پرداز هستید. شما بیشتر از دیگران به موسیقی‌های قدیمی و فیلم‌های درام علاقه دارید و از نظر سیاسی جناح چپ را با احتمال بیشتری برمی‌گزینید.
** اگر شما سمت راست تختخواب را ترجیح می‌دهید
شما بیشتر احتمال دارد که سمت راست مغزتان غالب باشد و بنابراین آدمی تحلیل‌گر و منطقی هستید. از موسیقی راک و فیلم‌هی اکشن لذت می‌برید و جناح سیاسی راست را انتخاب می‌کنید.
مسلم است که نتایج بالا صرفا آماری هستند و ما نمی‌توانیم این نتایج را به همه تعمیم بدهیم. در همین مطالعه چیزهای جالب دیگری هم مشخص شده، از جمله اینکه:
۴۰ درصد آدم‌ها بر اساس اینکه کدام سمت تختخواب برای بلند شدن از بستر، راحت‌تر است، اقدام به انتخاب می‌کنند. ۳۱ درصد هم اول می‌بینند که همسرشان کدام سمت را انتخاب می‌کند و خودشان دست به انتخاب نمی‌زنند. ۲۵ درصد هم زاویه مناسب برای تماشای تلویزیون، معیار انتخابشان است.
مسلما بستر راحت، یکی از شرایط خواب راحت است. بررسی‌ها نشان داده‌اند که هر شهروند آمریکایی به طور متوسط هر شب شش ساعت و ۲۲ می‌خوابد. این در حالی است که یک چهارم آمریکایی خواب کافی ندارند و تنها ۴ تا ۵ ساعت می‌خوابند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طالع بینی امروز 7 خرداد98 کافه ستاره

به گزارش کافه ستاره،طالع بینی امروز 7 خرداد98 کافه ستاره را مشاهده کنید: فال روزانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.