توافق فدراسیون فوتبال با دو مربی اروپایی برای هدایت تیم ملی

به گزارش کافه ستاره، خبرآنلاین نوشت: «فدراسیون فوتبال با دو گزینه خارجی به توافق رسیده است و یکی از آنها سرمربی ایران می‌شود. محمود اسلامیان در این باره می‌گوید: «با دو مربی به توافق رسیدیم که اروپایی هستند. این دو نتایج خوبی گرفته‌اند. برایمان به هر حال روزمه مربیان مهم بود. آنها فعلاً جایی مشغول نیستند و انشاالله یکی از این مربیان به زودی با ما همکاری خواهد کرد.»

او درباره زمان سفر مربیان به ایران گفت: «تا آخر اردیبهشت ماه.» خبرهای رسیده از فدراسیون حکایت از آن دارد این دو مربی قرار است برای بازدید از پک و امکانات کمپ به ایران سفر کنند. اسلامیان همچنین حضور مربی ایرانی در تیم ملی را تکذیب می‌کند: «تا این لحظه که با شما حرف می‌زنم سرمربی تیم ملی خارجی است.»

او همچنین در پاسخ به این سوال که طبق گفته مازیار ناظمی این مربیان احتمالاً مورینیو و کلینزمن هستند، لبخند زد و گفت: «آقای ناظمی ژورنالیست هست و برادر عزیز ماست. این دو گزینه اصلاً مطرح نبودند.»

اسلامیان همچنین حضور برانکو در تیم ملی را تکذیب کرد: «برانکو سرمربی پرسپولیس است. نمی‌خواهیم یک جا را درست کنیم و یک جا را خراب. انشاءالله موفقیت‌های او با پرسپولیس ادامه پیدا کند.»

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

جنجال فایل صوتی غیراخلاقی؛ پای «پرستو» در میان است؟!

به گزارش پایگاه خبری کافه ستاره، در شرایطی که تیم ملی ایران مهیای رقابت با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + ده =